A co takhle úchylné hajání?

Pořádný fetišácký doupě. :)

Před nějakou dobou mě napadlo zajímavé zvrhlé téma na článek. Přemýšlel jsem totiž, kolik z nás si tyhle všechny úchylácké věci užívá i jen tak, třeba přes noc. Jinými slovy, jestli jsem jedinej cvok, nebo i vy ostatní chodíte spát nějak podivně ustrojení. Ať víc nebo míň zvrhle, ale prostě jinak než ve vytahaných trenclích či pyžamu. Já totiž ano, často. A miluju to. :)

Jak víte, jsem hozenej k různejm fetišům, což se samozřejmě čas od času projevuje i jinak, než jen při tom jednom. Však víte. Třeba miluju spaní v latexu, to asi nejvíc. A je jedno, jestli komplet v catsuitu nebo třeba jen v punčochách a kukle. Jó, kukly. To je moje. Nejlíp ty bez očí. Krásně vás odříznou od světa a jen si užíváte tmu a všeobjímající pocit na obličeji. Fajn jsou taky plynové masky. Usínat a poslouchat to uklidňující funění a cvakání ventilů… Prostě relax. Jen mi tu asi straší nějakej zlomyslnej bubák, co mi je v noci s radostí sundavá. Málokdy se totiž probudím s plynovkou na xichtě. :D Ale to je fuk. Vyřešila by to pevná bondáž, ale teď nějak není nikdo, kdo by mi jí dopřál, tak mám smolíka. Sice si občas spoutám nohy nebo tak pouty, a nedávno jsem si pořídil i časovací zámky, ale to není ono. S partnerkou jsou tyhle blbiny prostě někde úplně jinde. :)

Jen tak relaxovat a vnímat vlastní dech…

Další kapitolou jsou boty. Já vím, že nám maminky říkaly, že boty do postele nepatří, ale… Jo, je to ujetý, ale taky příjemný. A nezáleží na tom, jestli jsou to pohodlné baletní piškoty nebo sexy kozačky na jehle. Párkrát jsem zkusil přes noc i ballet boots, ale není to zrovna pohodlnej způsob a člověk si koleduje o probuzení s hnusnou křečí v nepřirozeně propuntý noze. Ale co by člověk pro svůj fetiš neudělal? :D

Ale obecně se dá říct, že jsem zkoušel spát už v ledasčem. A často dost podivně. Nedávno třeba v gumovém atombordelu a celohlavovou plynovou maskou. No, faktem je, že kdyby zrovna bouchla atomovka, tak já budu v pohodě. :D Jindy spím v prodyšné lycře a nylonu a nebo třeba v latexu a ještě pěkně těsném vaku. Chce to sice ráno pořádnou sprchu, ale za sebe říkám, že není lepší hahání. :D Mimochodem pokud jste zrovna nemocní, jako třeba já teď, tak to může být bráno i za součást léčebný kůry. A kdo nemá rád gumovou terapii? O:) No, tuším, že si teď mnozí klepete na čelo, ale to nevadí. Nedávno jsem si pořídil konečně lakové prostěradlo a povlečení na deku, takže spolu s latexovými polštáři mám konečně parádní pelech. :)

Latex, latex, maska z gumy a ještě latex. Co by chtěl člověk víc? :D

Nu bylo by toho ještě hodně k povídání, ale už bych se jen opakoval. To se prostě musí zažít. :) Závěrem jen otázka na vás, přátelé. Máte nějaké parádní úchylácké pyžámko? Baví vás tyhle věci jen tak? Ať s partnerkou nebo jen o samotě? V čem nebo jak nejpodivněji jste se kdy vyspali? Napište mi to do komentářů. Jsem fakt zvědavej. A teď mě omluvte. Mám nějakou chřipajznu, tak se jdu vypotit. :D

Že prý hrozí jaderné nebezpečí. No, jsem připraven i na tuhle možnost. :D

2 komentáře

  1. No jen si jdi. Zabalit se s tou chřipajznou pěkně do zpocena. Až dostaneš myokarditidu ( chřipkový zánět srdečního svalu ) a doktoři na kardiologii budou mít strašně moc práce, aby Tě vytáhli z tunelu zpátky na tento svět. Tak jako mě ve dvaatřiceti letech. To pak budeš koukat jinak na krásy tohoto světa. A možná, že zapomeneš vracet se skrze latex do lůna matky, kde bylo všechno tak natěsno a tak krásně mokro, jako teď v latexu. To jen abys věděl, odkud ten tvůj fetiš pochází. A abys na něj náhodou nedoplatil. I když. Kdo ví? Třeba by to byla krásná fetišácká smrt. Dbej na to, aby sis té krásné nadsázky a vzpomínky na svůj vlastní vývoj užil na tomto světě co nejvíce. Není nad to, odložit to na co nejpozději. Ale to už Tě to asi tak krásně sexuálně nebude iritovat. Já, když jsem se narodil, tak mi prý půl roku pořád stál. Co tam vevnitř bylo asi tak krásně sexuálního? Asi těšení se na latex. Proč se hrabu do Tvojí smrti? Možná, že jsou na světě lidé, kteří Tě mají rádi. A bolelo by je to. Tak nezpůsobuj bolest jiným. Jedině sám sobě a jdi se svázat. Anebo popadnout motorovou pilu a jít kácet dříví. Bolavé tělo od dřiny je možná účelnější, než nějaké to … Ono totiž nějaké to … je jistým projevem sobeckosti, protože svoji vlastní bolest chceš jen pro sebe, bez užitku pro jiné. Možná zase, že mi řekneš, že kašleš na užitek pro jiné. Tak až budeš třesoucí se stařec, jiní Ti také řeknou, že na Tebe kašlou. A nezabalí Tě do pevného latexu, aby sis naposledy užil. Nanejvýš dostaneš černý igelitový vak.

    1. Myslel jsem to jako příspěvek čistě jenom pro Tebe. Doufal jsem, že to nezveřejníš. Ale bylo ta na Tobě. Když už byl původní článek veřejný, tak zase proč ne. Možná, že je dobře, že je to venku. Někteří si v tom najdou možná určitá moudra, jiní zase negativní náhled na moji osobu, že se hrabu do osobních a soukromých věcí těch druhých, jiní zase něco jiného. Možná kladného, možná záporného. Já nevím. Snadno se odsuzuje, hůře je to se získáním pozitivního názoru na pisatele, protože to na rozdíl od toho prvního představuje více duševní práce a energie. ( Příklad : Včera jsem jel na kole po městě. V jednom místě parkovala auta v oblouku křižovatky. Byla u toho městská policie. Protože se mi to s autem již také stalo, chtěl jsem si jen ověřit. A při jízdě jsem jen tak letmo prohlásil. To je parkování v křižovatce? Že jo? Odpověď s jistou rozzlobeností byla : No to jsme nevěděli, ještě, že jste nám to řek !!! Já na to. Jen se ptám. A proč tak rozzlobeně? Odpověď : No, nezlobte se, když oni nám lidi pořád jen nadávají !!!!!! – podotýkám : Vidíte to přeposlání zla, které padá na jejich osoby, na mě? ) Jisté však je, že to bylo myšleno kladně a v dobré víře. Na všechny strany. Doufám, že všichni, kteří to teď přečtou, pochopí podobenství s tou městskou policií, a zamyslí se, že apriori negativní postoj může pramenit z principu přeposlání zla. Jako se mi to stalo v případě FFB. Ano, uznávám, že v některých případech jsem tento princip zaaplikoval i já. Důsledky nesu těžko. Ale to už by bylo na jiné povídání.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *