A co takhle úchylné hajání?

Pořádný fetišácký doupě. :)

Před nějakou dobou mě napadlo zajímavé zvrhlé téma na článek. Přemýšlel jsem totiž, kolik z nás si tyhle všechny úchylácké věci užívá i jen tak, třeba přes noc. Jinými slovy, jestli jsem jedinej cvok, nebo i vy ostatní chodíte spát nějak podivně ustrojení. Ať víc nebo míň zvrhle, ale prostě jinak než ve vytahaných trenclích či pyžamu. Já totiž ano, často. A miluju to. :)

Jak víte, jsem hozenej k různejm fetišům, což se samozřejmě čas od času projevuje i jinak, než jen při tom jednom. Však víte. Třeba miluju spaní v latexu, to asi nejvíc. A je jedno, jestli komplet v catsuitu nebo třeba jen v punčochách a kukle. Jó, kukly. To je moje. Nejlíp ty bez očí. Krásně vás odříznou od světa a jen si užíváte tmu a všeobjímající pocit na obličeji. Fajn jsou taky plynové masky. Usínat a poslouchat to uklidňující funění a cvakání ventilů… Prostě relax. Jen mi tu asi straší nějakej zlomyslnej bubák, co mi je v noci s radostí sundavá. Málokdy se totiž probudím s plynovkou na xichtě. :D Ale to je fuk. Vyřešila by to pevná bondáž, ale teď nějak není nikdo, kdo by mi jí dopřál, tak mám smolíka. Sice si občas spoutám nohy nebo tak pouty, a nedávno jsem si pořídil i časovací zámky, ale to není ono. S partnerkou jsou tyhle blbiny prostě někde úplně jinde. :)

Jen tak relaxovat a vnímat vlastní dech…

Další kapitolou jsou boty. Já vím, že nám maminky říkaly, že boty do postele nepatří, ale… Jo, je to ujetý, ale taky příjemný. A nezáleží na tom, jestli jsou to pohodlné baletní piškoty nebo sexy kozačky na jehle. Párkrát jsem zkusil přes noc i ballet boots, ale není to zrovna pohodlnej způsob a člověk si koleduje o probuzení s hnusnou křečí v nepřirozeně propuntý noze. Ale co by člověk pro svůj fetiš neudělal? :D

Ale obecně se dá říct, že jsem zkoušel spát už v ledasčem. A často dost podivně. Nedávno třeba v gumovém atombordelu a celohlavovou plynovou maskou. No, faktem je, že kdyby zrovna bouchla atomovka, tak já budu v pohodě. :D Jindy spím v prodyšné lycře a nylonu a nebo třeba v latexu a ještě pěkně těsném vaku. Chce to sice ráno pořádnou sprchu, ale za sebe říkám, že není lepší hahání. :D Mimochodem pokud jste zrovna nemocní, jako třeba já teď, tak to může být bráno i za součást léčebný kůry. A kdo nemá rád gumovou terapii? O:) No, tuším, že si teď mnozí klepete na čelo, ale to nevadí. Nedávno jsem si pořídil konečně lakové prostěradlo a povlečení na deku, takže spolu s latexovými polštáři mám konečně parádní pelech. :)

Latex, latex, maska z gumy a ještě latex. Co by chtěl člověk víc? :D

Nu bylo by toho ještě hodně k povídání, ale už bych se jen opakoval. To se prostě musí zažít. :) Závěrem jen otázka na vás, přátelé. Máte nějaké parádní úchylácké pyžámko? Baví vás tyhle věci jen tak? Ať s partnerkou nebo jen o samotě? V čem nebo jak nejpodivněji jste se kdy vyspali? Napište mi to do komentářů. Jsem fakt zvědavej. A teď mě omluvte. Mám nějakou chřipajznu, tak se jdu vypotit. :D

Že prý hrozí jaderné nebezpečí. No, jsem připraven i na tuhle možnost. :D

Mohlo by vás zajímat

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *