Amor Romanus aneb Písklata podruhé v Praze

Jelikož minulá akce BDSM Písklat s názvem Král a kat byla úžasná zkušenost, neodolal jsem a před nějakou dobou navštívil další akci této skupiny. A nelitoval jsem. Zatímco minule se jednalo vlastně o takové několikeré divadlo se zapojením diváků, tentokrát byl celý večer pojatý poněkud jinak. Místo středověku se jednalo vlastně o dobovou párty ve stylu starověkého Říma. V této recenzi se vám pokusím alespoň trošku přiblížit, o co vlastně šlo. :)

Pro akci se zajímavým názvem Amor Romanus byl k dispozici jeden pražský dům sestávající ze tří pater. Ve spodním byla šatna, kde se mohli hosté převléknout do dresscodu, o patro výš kuchyň a hrací místnost a úplně nahoře v podkroví další volný prostor. Veškeré pohoštění pochopitelně muselo splňovat přísná pravidla s ohledem na dobovost. Takže žádné brambůrky a jiné dnešní pochutiny ale spíš různé ovoce, sýry, snad i nějaké maso… Musím říct, že tahle stránka byla naprosto famózní. Ve všech místnostech byly připraveny podnosy, a kam se člověk podíval, tam bylo nějaké papání, zobání. Samozřejmě vše doplňovalo víno jakožto nedílná součást tehdejšího stravování ve vyšších kruzích společnosti.

Jelikož se jednalo se o období starověkého Říma a organizátoři si na akcích zakládají na každém detailu, byl dresscode jasný. Tógy, tuniky ale třeba také zbroj tehdejších vojáků, odění gladiátorů nebo třeba móda podrobených zemí jako Egypt nebo různí barbaři. Pro otroky pak samozřejmě především nahota jen s bederní rouškou, nějaké ty postroje podobně. Většina hostů, a mě nevyjímaje, tak skončila s umně uvázanými prostěradly. Jako switch mám výhodu, že si mohu vybrat, takže tentokrát jsem byl cosi jako bohatý patricij. A osobně jsem byl docela rád, že jsem mohl využít jedny botky, které mi doma leží víceméně bez užitku spoustu let a sem se dokonale hodily. :)

Aby byl dojem dokonalý a i submisivní duše si přišly na své, byl zajištěn servis několika otroky, kteří bez ustání roznášely tácy s jídlem do všech pater. Chválím perfektní organizaci toho všeho a především bych rád vypíchl jednoho otroka, který s námi posledními vydržel ve službě až do rána a neúnavně plnil veškerá naše přání. Samozřejmě jsme ho trošku s přáteli zlobili, ale on si to očividně užíval. Holt otrok no. Jmenovat ho bohužel kvůli pravidlům nesmím, ale on určitě ví, o kom mluvím. :)

Hromadná zábava vlastně žádná naplánovaná nebyla a každý si tak mohl večer užít po svém. My s přáteli většinu času jen seděli u vodnice, ale mnozí přesto vyzkoušeli i nějaké to hraní. Sám jsem si užil od jedné kamarádky coby dominy v zácviku menší výprask. Ale jinak jsem si spíš užíval dění okolo. A že bylo na co koukat. Orgie ve stylu císaře Caliguly jsou proti tomu prd. Sexuální hrátky, nějaké ty spankingové scénky, otroci a krásné slečny… To vše v režii paní domu, naší milé hostitelky. Mimochodem to znáte ten vtip? Sejde se takhle Říman, Peršan a Egypťan… :D No jo, interní humor. Zasvěcení vědí. Co se mi líbilo, ač jsem to víceméně nevyužil, byl systém stužek, povinný pro všechny submisivní tvory. Každý z nich dostal na ruku jednu, dvě nebo tři stužky, které symbolizovaly stupeň ochoty k hrátkám. Zejména třetí byla nebezpečná, neb značila cosi jako „Chci si hrát s kýmkoliv bez námitek.“ No, našli se i tací odvážlivci. :)

Většina hostů vydržela cca do půlnoci a pak se buď odebrali k domovům, nebo se uložili ke spánku v horní místnosti. Naše partička nakonec vydržela v počtu tří lidí plus náš věrný otrok až do asi sedmi ráno. Většinou kvůli pitomé dopravě utíkám z akcí relativně brzo, ale jsem rád, že jsem zůstal. A vlastně, i že jsem vůbec přišel. Do poslední chvíle jsem váhal, ale nakonec mě dva kamarádi překecali. Jsou to holt dobré duše. :)

Děkuji Písklatům za další fajn zážitek a těším se na další akci. Určitě bude taky povedená, o tom nemám pochyb.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *