Boty na prodej

Tady najdete různé nové či třeba jen vyzkoušené botky, pro které nemám využití, nesedí velikost a podobně. Fotky jsou rozkliknutelné a stav uvádím co nejpřesněji v popisu jednotlivých položek.

Lakové kotníkové boty na mega jehle a platformě, vel. 39

Boty jsou zcela nové, jen nesedí velikost, tak holt putují dál. Velikost 39. Podpatek je 13 cm vysoký, platforma 3 cm. Nad jedním podpatkem jsou takové drobné prasklinky či spíš lomy už z výroby. Nezvětšují se a v lesklém materiálu nejsou téměř znatelné. Skvělé na focení či někam na párty.  Cena 1200 Kč. V Praze možné osobní převzetí a vyzkoušení.

Vysoké bílé lakové kozačky, vel. 37

Bílé vysoké lakové kozačky, vel. 37. Jsou nové, jen dlouho skladované, díky čemuž mají sem tam trošku ťukanec. Stav viz fotky. Koupené pro bývalou, ale už na ně nedošlo, tak mi tu zbytečně leží. Cena 1500,- V Praze možné osobní převzetí nebo i vyzkoušení třeba v Atíku, na Floře či na nějaké jiné akci. :)

Motorkářské boty, vel. 41

Bytelné boty na motorku značky Fishbone. Velikost cca 41 a sedí. Koupeny asi za 900,- jako párkrát vzaté, což odpovídá vzhledu. Nevím, zda je to kůže, ale působí to kvalitně. Masivní podpatek cca 7 cm vysoký. Platforma cca 2,5 cm.