Equinoxe celebritou aneb Focení na Floře a záhada salonku

equinoxe-na-trunu

Tenhle úterní večer se maximálně podařil. Škola byla sice ubíjející jako obvykle, ale pak to začlo nabírat mnohem lepší směr. Nejdřív hospůdka s kamarádem z práce a s dvěma bývalými kolegy – kamarády, a pak Flora. Tam jsem se těšil jako vždy, dnes možná i víc, vzhledem k různým plánům, ale nepředbíhejme. Minule mi hraní nevyšlo, tak jsem ve skrytu duše trošku doufal, že třeba dnes možná… A ono jo, i když jinak:D

Jedná víceméně vanilková kamarádka potřebovala nafotit nějaké fotky k článku o bdsm tématice a nejlíp i rozhovor se mnou. No přece neřeknu ne:D! Proč si na chvíli nezahrát na celebritu? Aspoň někde, když do TopStaru mě pořád nepozvali. Mimoto bdsm atd. aktivně provozuju půlku svého života, i když dosud spíš mimo komunitu, tak snad to není tak troufalé:)

u-krize

Domluvili jsme se tedy, že to spácháme zde, kde je k tomu ideální příležitost. No, kde taky jinde než v SM studiu? Přece nepůjde do čajovny. Šlo to vcelku dobře a za chvíli už jsem vesele tahal další a další věci z batohu. I když jí tohle přímo nebere, byla z hraček docela nadšená. Paráda.

Nakonec jsme udělali dva sety, aspoň pokud vím, neboť fotky jsem ještě neviděl. V latexovým tričku a s packama spoutanýma v mých kožených rukavičkách, a ve svěrací kazajce. Jo, ta se líbí každému a na focení je to vděčnej instrument. Další propriety se lišily a vyzkoušeli jsme ledacos, od kukly či roubík, po plynovou masku. Škoda, že nezneužila situace a nezkusila mě taky sama trochu potrápit. Zadek, elegantně odhalený v neoprenových kraťasech, k tomu určitě sváděl. Ono na to hraní teda později došlo, jen jinak než jsem čekal:D

v-kazajce-a-kozene-kukle

Když totiž byla s focením mé osoby spokojená, umístila mě do salonku k ostatním a šla se nejspíš ještě dívat na propichování zad jednoho známého dvoumetrového chlapíka, které probíhalo paralelně vedle nás. Kousek jsem v mezičase také viděl, ale ač je to určitě zajímavé a běžně to nevidím, nějak víc se mě tohle hraní nedotýká. Ale soudě dle blaženého úsměvu, on si to očividně užil, a to je hlavní:)

remeny

Takže já si seděl v salonku. Na sobě latexové triko, kuklu bez očí, obojek, ruce spoutané koženými rukavičkami, na nohou své oblíbené kecky na jehlách – asi abych byl pořádná kurvička – a čekal, až si mě kamarádka vyzvedne. Ale furt nešla a nešla, a nakonec se mě ujala některá ze slečen a zapojila mě do hraní dle své chut:D Bylo to příjemné. Lísání k nohám, trocha škrcení kolenem… Dokonce mi do trika narvala polštářek, abych měl pořádný prsa:P No, nebylo mi to vůbec proti srsti. Nakonec mi do pusy nacpali roubík ve tvaru penisu a i nějaký ten drobný symbolický výprask proběhl.

Pořád jsem čekal, kdy si mě kamarádka zase vyzvedne, ale nikde jsem ji neslyšel a jak jsem neviděl, neměl jsem přehled o dění okolo, o čase… Upřímně, já vlastně ani nevím, která z nich si se mnou hrála, ale dle indicií nějaké podezření mám, i když ona to taky odmitla. Viď, červený obojku?:D každopádně ať to byl kdokoliv, bylo to super zpříjemnění večera a užil jsem si to.

equinoxe-v-masce

Bohužel se už blížil čas odchodu, tak jsem huhlajíc do roubíku poprosil ostatní, ať mě pustí, že jinak se nedostanu domů:D Chvíli se sice vymlouvali, ale nakonec jsem byl – asi po dvou hodinách – volný. A víte co? Ona mě tam ta moje normálně nechala a zdrhla domů:D No to je vychování, co? Prý jsem se dobře bavil a ona měla práci. Pche, jen výmluvy. Tohle se nedělá. Kdyby dodržení pravidlo „kdo tě spoutal, ať tě osvobodi“, byl bych v prdeli jak sněhulák na Sahaře:P

Nakonec jsem zjistil, že ještě nějaký čas mám, holt bez oči se to blbě odhaduje, tak jsem ještě pokecal na baru a pak se konečně vysoukal z propoceného latexu a ještě s jednou kamarádkou jsem se odporoučel směr Háje.
And that’s all, folks! Další pohodový večer na Floře a člověk aby se pomalu těšil na další:)


Poznámka pod čarou: Vydaný článek se mi bohužel příliš nelíbí. Je plný chyb, překlepů a překroucených či neúplných vyjádření. Dokonce ani moje přezdívka není napsaná správně. Holt takhle to dopadá, když se finální verze nedá k odsouhlasení zpovídané osobě a raději se narychlo vydá:D Chtěl jsem sem dát odkaz a napomoci propagaci, ale radši snad ani ne. Pokud někdo chce, řekněte si, ale veřejně je to zbytečný, neb článek má fakt špatnou vypovídací hodnotu. Byla to každopádně zajímavá zkušenost, které nelituji, leč příště si podobnou spolupráci asi víc rozmyslím. Ale aspoň mám super fotky, za které moc děkuji:)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *