Jak jsem lízal

licking-thumbLežel jsem nahý na posteli svázaný do pevného kozelce a čekal na svou paničku, která se šla převléknout. Těšil jsem se na blízké hrátky a snažil nevnímat provazy, které mě svíraly, ač nemohu říci, že by to bylo jednoduché. Měl jsem sice rád svazování, ale kozelec přecejen není úplně pohodlná pozice, jak mi jistě každý dosvědčí.

Po chvíli marného dumání nad svou situací se otevřely dveře, a vešla Ona. Vybrala si červenou halenku s krátkým rukávem a černou nařasenou sukýnku. Obojí samozřejmě z nádherně vyleštěného latexu. Hlavu jí objímala kukla, ze které jí koukala celá tvář. Oči měla zvýrazněné černou linkou a stíny ve své oblíbené šedé barvě. Výrazná rtěnka to celé završovala až k dokonalosti. Byla nádherná! Celou tu krásu korunovaly její nádherné kožené kozačky pod kolena se šněrováním na nejmíň 12 centimetrovým podpatku. Pomalým krokem došla až ke mně a pohladila mě bičíkem, který držela v ruce.

„Vidím, že si užíváš pohodlí!“ řekla, když si všimla mého naběhlého penisu. Pousmála se a sedla si ke mně na postel. Pokýval jsem hlavou a cosi zahuhlal. „Aha, ty vlastně nemůžeš mluvit,“ zasmála se a jízlivě dodala: „Chutnají ti mé kalhotky? Nosila jsem je celý den, aby sis to pořádně užila.“ Zakroutil jsem hlavou a pokusil se odpovědět, že ne. „Hmm, tak ti je možná už vyndám. Mám docela chuť na lízání. Budeš mi lízat kundičku, subinko?“ zeptala se a podívala se mi do očí. Paní mi ráda říkala v ženském rodě, neboť dobře věděla, jak moc mě to vzrušuje. Už si dávno zvykla, že má holt subinku s pindíkem. Pokynul jsem souhlasně ano. V tu chvíli jsem na chodidlech ucítil štípnutí bičíkem. „Na něco jsem se ptala! Tak ještě jednou. A hezky popros!“ řekla přísně má paní.  Pokusil jsem se ze všech sil odpovědět, ale vylezlo ze mě jen cosi jako „Hmahno.“ Opět bičík. „Ty neumíš mluvit? Dělej a celou větou, nebo si mě nepřej!“ rozkázala paní a dala mi facku, až jsem zaslzel. „Phohim mhá phahí, chhi vház hízhat.“ „No vidíš, jak ti to jde.“ řekla. Odepla mi kožený postroj, který držel roubík na místě a já konečně mohl vyplivnout proslintané kalhotky. Uf to byla úleva. „A poděkovat neumíš?“ křikla paní a dala mi další facku. Tiše jsem se omluvil a poděkoval za vyndání roubíku. Nasměrovala si mě na posteli tak, abych měl hlavu přímo u její kundičky. Pak zvedla okraj sukně a přitiskla mi k ní hlavu.

Začal jsem jemně lízat a sát její jeskyňku a jezdil jazykem tam a zpátky, dovnitř a ven. Dělalo jí to dobře. Poznal jsem to, neboť začala dýchat rychleji a rychleji a její tělo bylo jako napnuté. Užívala si tu péči a věděla, že i mně se to moc líbí. Kdybych neměl spoutané ruce, poprosil bych paničku o svolení masturbovat. Ale teď jsem měl smůlu a proto jsem veškerou péči věnoval své vyvolené. Ostatně byl jsem rád, že tomuhle dráždění vůbec přišla na chuť. Dříve jí to nijak zvlášť nebralo, ale časem se jí to zalíbilo, za což jsem byl tuze rád a snažil jsem se, aby se jí to vždy líbilo.

Po nějaké době mě odstrčila a vzala si z nočního stolku svůj nový vibrátorek. Koupil jsem jí ho k nedávným Vánocům a vlastně ještě nebyla chvíle ho pořádně vyzkoušet. Až teď. Byl jemně růžový z měkkého silikonu a úplně lákal k zasunutí do kundičky. „Otevři pusu,“ řekla a vrátila mi do ní znovu kalhotky, na které ještě s potěšením plivla. Připnula mi postroj a já opět oněměl. Položila mě na bok vedle sebe a ještě mi na bradavky připnula svorky s řetízkem. Panička mě za ně ráda tahá, a proto jsem tušil, co mě čeká. Nemýlil jsem se. Jakmile si zavedla vibrátor do mušličky a začala se jím dráždit, druhou rukou chytla řetízek a začala tahat. Nejprve spíš málo, ale jak vzrušení stoupalo, týrání bradavek bylo větší a větší. Vzrušovalo jí, že mi působí bolest. Ještě chvíli a bylo vidět, že za chvíli bude dokonáno. Paní ještě několikrát zatahala za svorky, až mi to vehnalo slzy do očí, několikrát tlumeně vzdychla a uvolněně se natáhla a odpočívala.

Chvíli byl klid a ticho. Pak se na mě podívala a pohladila po tváři gumovou dlaní. „Chceš už odstrojit? Ale musíš pěkně poprosit!“„Pokýval jsem hlavou a přes roubík zamumlal: „Ahnho mha phaní, phohim rhozhvhazejte mhe ha shundehte houik a shouhky.“ Paní se usmála, a políbila mě na zacpaná ústa. Nejdřív mi jednu po druhé sundala svorky a pořádně promasírovala bradavky. Bolelo to jako čert, a proto mě panička hladila a konejšila. Teprve pak mě zbavila roubíku, a já konečně mohl znovu vyplivnout kalhotky a protáhnout si čelist. Nakonec mě rozvázala a já se k ní celý unavený spokojeně přitulil. A spali jsme a spali v něžném objetí. A tak to má být:)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *