Jak na online seznámení

Dneska jsem si pro vás připravil takové zamyšlení nad seznamováním pomocí online seznamek, různých sociálních sítí a komunitních portálů. Je s podivem, jakými cestami se lidé, především tedy muži, snaží zaujmout protějšek. Něco je dobré alespoň pro zasmání, ale většinou je to spíš dost žalostné, což vám potvrdí většina holek. Proto jsem se rozhodl sepsat takové rady a postřehy, co dělat a nedělat při prvním kontaktu s novou tváří. Je to bráno z pohledu chlapa, který hledá něco víc, než jen nezávazný pokec, ale většina věcí je obecně platná pro veškerou podobnou komunikaci. Dámy většinou podobné info nemají zapotřebí, ale samozřejmě platí to i pro ně a ani jim článek neuškodí. Pro případné rejpaly, nemám patent na rozum a tohle je spíš takové moje subjektivní shrnutí. Pokud to cítíte jinak, nic proti. 😊

Profil, alfa a omega vašeho úspěchu

Nejprve něco málo k tomu, jakým stylem napsat vlastní profil resp. Inzerát. V online prostředí máte při seznamování vlastně hlavně tři možnosti, jak někoho zaujmout – zprávou resp. stylem komunikace, svým vyplněným profilem a v neposlední řadě fotkou či fotkami. Pokud si založíte profil, je dobré ho takříkajíc zosobnit a kultivovat, ty prázdné totiž nikoho nezajímají. Takže vyplňte základní informace jako bydliště, věk, klidně i jméno, co děláte a tak dále. Ideální je napsat něco bližšího o sobě. Tím ale nemyslím, že máte ptáka 30 čísel dlouhého a nosíte ho dvakrát obtočeného kolem nohy v nohavici. To opravdu ne! Mám spíš na mysli vaše zájmy, povahové rysy, klidně i ambice a sny. Cokoliv, co vás charakterizuje. Utváří to, kým jste.

Jelikož se bavíme o poněkud zvrhlejších vodách seznamek, určitě si naklikejte alespoň nějaké zájmy ohledně fetišů, bdsm, hraní rolí atd. Nemusíte do všech detailu, ale přeci jen alespoň něco málo byste měli, ať se má případná slečna čeho chytit. Bude pak pro oba mnohem snazší začít konverzaci. V každém případě přemýšlejte, co všechno chcete o sobě prozradit a především to důležité vyplňte. Hlavně zda jste muž, žena či třeba TS, koho hledáte a za jakým účelem a také zda jste dominant, subík, switch nebo něco jiného. Jestli máte rádi lodičky nebo vás berou kožená pouta ale už ne řetězy, to je myslím zpočátku celkem nepodstatné. Ale třeba to, že jste muž co chce kluka, je důležitější o dost víc.

Správný profil by měl mít nějaké ty fotky. Je to s nimi ale docela obšírné. Někdo je větší exhibicionista, někdo méně a ne každý se chce ukazovat. V pořádku. Naopak někoho příliš otevřený profil může odradit. Přesto radím fotku nějakou dát, ale raději střídmou. Normální civilní s pohodovým výrazem a nebo pokud se bojíte odhalení, pak buď třeba v kukle nebo nějakou siluetu, umělecky upravenou podobenku… Buďte nápadití. Důležité je vyvolat pozitivní dojem a odlišit se v té záplavě dalších naprosto stejných profilů. A ano, pokud máte vypracované tělo, klidně to tam nějak vkusně dejte, ale nepřežeňte to, ať nevypadáte jako nějaký namachrovaný jouda se zlatým řetězem a klíčky od BMW čirou náhodou na stole. :D

Zadáváme seznamovací inzerát

Tady už je to o něco těžší. Vlastně využijeme podobný přístup jako u tvorby profilu, akorát se pokusíme informace zestručnit. Na pár řádcích napsat něco o sobě, zaujmout a odlišit se. Já vím, zní to skoro nemožně, ale dá se to. Při dvacátém inzerátu během let už budete mít docela vylepšené schopnosti oproti prvním pokusům. True story, bro. :D Takže ještě jednou, napište, kdo jste, co hledáte a za jakým účelem, ideálně připojte nějakou VHODNOU fotku, a šup s tím na net. Trocha humoru neuškodí, ale s citem. Psaná forma je zrádná a to, co si úplně v pohodě můžete dovolit z očí do očí, to takto někdo často pochopí úplně jinak a hned máte problém. Určitě o sobě neprozrazujte hned všechno, ale snažte se nechat si trošku toho tajemna. Prý to funguje a holky prý rády tajemného neznámého, co o ně má zájem. :)

První kontakt aneb píšeme krásné neznámé

A nyní se podíváme konkrétněji, jak na ten první kontakt a vůbec styl komunikace. Dejme tomu, že jste narazili na pěknou a sympatickou slečnu, má fajn fotku, zajímavé zájmy a zaměření, které hledáte. Co teď? Samozřejmě každá taková holčina bude jiná, a tedy i konverzace s ní. Přesto bych zde rád sepsal několik bodů, které platí univerzálně a minimálně vám celou misi usnadní. Takže pojďme na ně:

1) Asi jedno z nejdůležitějších pravidel. Pokud jste subík, kontaktujte dominantní, pokud jste dominantní, kontaktujte submisivní. To je základ. Pokud vás například domina odmítne, nehrajte najednou opačnou roli a nesnažte se ji posubit. Budete vypadat jako lhář nebo jako idiot, co je mu úplně jedno, koho sbalí. Hlavně, že vůbec něco. To nechcete! Switchové to mají lehčí, těžší… Těžko říct. Spíš se přikláním k tomu těžší, neboť nás je mnohem méně a ještě hůř se tak hledá někdo podobný. Každopádně pokud dotyčná hledá čistého dominanta a vy jste switch, nesnažte se ji hned předělávat, aby vám dělala dominu a tak. V případném vztahu ta šance je, ale takhle na začátku ji spíš naštve, že ona jasně napsala, že hledá doma a vy ji vlastně tak trošku kecáte. Ale šance je. Minimálně můžete poznat fajn člověka i jen tak.

2) Pokud jste dominantní, rozhodně nebuďte VDD (tzv. velký drsný dominant). Namyšlený idiot, co má všechno na háku, ví vše nejlíp a každá subka, kterou vidí jako hadr na podlahu, mu s nadšením padne k nohám, hned jak od něj dostane zprávu. Ne, nepadne. Pokud je sama normální, spíš hned vezme nohy na ramena a vy máte po žížalkách.

3) Pokud jste dominantní a kontaktovaná subinka o vás nemá zájem, prostě to respektujte. Nevydírejte ji pocitem viny, že ona je málo submisivní, nepruďte, nestupňujte rádoby dominantní chování s myšlenkou, že ji tak zlomíte. Ne. Budete za idiota. Opět.

4) Pokud jste subík, nebuďte otravný škemral. Domina není povinna vás přijmout celá nadšená, že se jí konečně někdo ozval. Pokud je normální a třeba i hezká, má pravděpodobně milion nabídek a prostě si může vybírat. Buď ji zaujmete, nebo ne. A pak se holt smiřte s tím, že nemá zájem.

5) Neposílejte žádné fotky penisu, vagín, prdelí, poslintaného xichtu s roubíkem a podobně. Jo, některou to možná pobaví, ale většinu holek to spíš okamžitě odpudí. Přemýšlejte, seznamuje se s vámi a tím jací jste, anebo s vaším pérem? Odpovězte si sami.

6) S tím souvisí další věc. ČTĚTE, co vám dotyčná slečna odepisuje a na to reagujte. Je fakt divný, když si jedete dál svoji, jak kdybyste měli všechno sepsané dopředu a jen cvakali CTRL+C a CTRL+V bez ohledu na to, kam se reálná konverzace ubírá.

7) Netahejte z ní hned všechno v první zprávě. Jestli má ráda latex, roubíky, jestli vás seřeže, jak moc vás seřeže, čím vás seřeže, kdy to bude… Je to otravný jak máloco. Nezná vás a jste ji fuk, tak se nedivte. Copak někde v hospodě k někomu přijdete a začněte s ním řešit, jak má rád šukání? Ne. Nejdřív ji zaujměte jako člověk, až pak můžete opatrně začít řešit nějaké detaily úchylňačení. Na to je přece času dost. Tak nespěchejte.

8) Podobně jako předchozí bod. Netahejte z ní hned v úvodu seznamování choulostivé fotky. Pochopte konečně, že ona nemá důvod vám věřit, nezná vás. Proč by tedy měla úplně cizímu člověku posílat své lehce zneužitelné fotky? Takže pohov!

9) Pokud je kontaktovaná subinka plašší, ale vlastně to může platit i o dominantní slečně, nenuťte ji hned do setkání. Případně ho zkuste navrhnout mezi dalšími lidmi v klubu či na jiné akci. Bude se cítit bezpečněji a třeba ji spíš přesvědčíte. Na druhou stranu, pokud se týden dva vymlouvá, že nemůže, nehodí se to, že musí to a tamto, přestaňte se snažit a nechte ji být. Buď se ozve sama, nebo o vás prostě nestojí. Nátlak nic nezmění, naopak ji začne vadit vaše uhánění, a to je konečná.

10) Pište bez hrubek a překlepů. Nevěřili byste, jaké hrůzy lidi kolikrát posílají. Jasné, jsou důležitější věci než bezchybná čeština. Ale chcete přece ženu zaujmout, a to v pozitivním smyslu, ne? Na mě třeba vzkaz, kde není jediná věta bez chyby, dělá dojem, že je dotyčná – řekněme – hloupá, a tedy bych si s ní ani nerozuměl. Možná zbytečné, ale tak to je.

Závěrem bych vám rád řekl něco jako že když se budete těmito pravidly řídit, budete mít šanci a opravdu se seznámíte, ale, ehm. ne. Ono to totiž moc nefunguje tak jako tak. :D Z neznámého důvodu prostě holky na online seznamkách téměř neodepisují, i když napíšete vzkaz inteligentně, bez hrubek, bez oplzlostí. Je jedno, jestli jste looser nebo normálně fungující člověk. Jestli jsou tak vybíravé nebo je prostě půlka profilů fejkových, těžko říct. Taky je možné, že váš vzkaz holt zapadne mezi tou spoustou balastu.  Nevím. Zkoušejte to, měňte taktiku, zkuste to jednou humorně, jindy se chytněte něčeho, co vás zaujalo na jejím profilu… Je spousta možností. Tak či tak, mnohem větší šanci zkrátka máte naživo, tak to je a nejspíš vždycky bude. Ať na ulici, nebo třeba v bdsm klubech či na různých tématických párty. Tak hodně štěstí, snažte se a snad se časem povede. :)

8 komentářů

    1. Bohuzel no. Net je na to skoro nepouzitelnej. V klubech je vetsi sance potkat nekoho normalniho, presto pravdepodobnost celkova zase klesa s poctem lidi. Je to holt tezky. :D

  1. Ta „záhada“ z posledního odstavce, proč ženy téměř nereagují, je trošku vysvětlena zde : https://www.liter.cz/ostatni-ostatni-892843-cist

    Jde nejen o proměnu mentality, kdy neférovost, povrchnost je už standard, ale i o špatné nastavení seznamovacích webu, kde admini běžně nechávají přežívat různé trolly a psychopaty, plus nastavení schránky v profilu, kdy je technicky možné, aby dorazilo i 500 nebo 800 vzkazů za dva dny. To asi žádná, duševně zdravá, žena číst nebude.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *