Latex summer dance party 2017

A máme tu další report z akce, a opět v Kotelně nedaleko Hostivaře. Tentokrát se ale jednalo o latexovou summer dance party pod hlavičkou Ademy, známé šikovné tvůrkyně latexových oblečků. Prostě sluníčko, koktejly, koupačka, hudba. Ač u mě bývá obvyklé do poslední chvíle podobné akce sledovat v kalendáři a napevno se rozhodnout spíš podle aktuální nálady, doprovodu apod., tentokrát jsem se těšil a víceméně jsem s účastí počítal dlouho dopředu. Aby ne, bazének v úchyláckém doupěti? Hmm, to zní přece super. :-D Mimoto latex je můj nejoblíbenější materiál a v poslední době se z něj učím též lepit nějaké ty outfity a drobné doplňky, tak proč se nepochlubit. :-). Rozhodně bylo všude na co koukat. Latex kam se podíváš. Juchů. :)

Co na sebe jsem tak nějak věděl, zas tolik toho zatím nemám, ale stejně jsem dumal, jak to co nejlíp nakombinovat. No jo, tak jsem ženská. :-D Nakonec jsem vybral nedávno slepený top, rukavičky s nově dodělaným návlekem a mé oblíbené hadí legíny, dále obojek a kápi, která trochu maskuje ne úplně sedící vršek topu. Boty byly trochu oříšek, ale nakonec vyhrály černočervené lakové kozačky na asi 12cm jehlách a v batohu jsem nechal jako pohodlnější zálohu holinky se stříbrnými cvočky. Byl jsem připraven.

I am sexy and I know it :D

Ač byl začátek už někdy od pěti, já nakonec dorazil až na sedmou, kdy jsem měl jistotu, že už v klubu budu mít nějakou tu spřátelenou tvář. To víte, kámošky během čekání na den D jedna po druhé odpadávaly ze zdravotních či jiných důvodů, a nakonec to vypadalo, že půjdu sám. No, ne úplně, jedna opravdu chtěla přijít a přišla. To že jsem ji asi půl hodiny po mobilu navigoval, kudy k nám, to raději zamlčím. Sakra, pozdě. :-D Každopádně čekání se vyplatilo, a večer byl hned o něco veselejší. Nakonec jsem zde našel ještě pár známých ze skupiny či odjinud, takže paráda. Nuda kdesi v koutě o samotě už nehrozila. No jo, ono to tak nebývá asi nikdy, ale co kdyby. Znáte to. :-)

Ale zpět k akci. Přišel jsem, vyřídil registraci a vyfasoval lístek s pořadovým číslem pro potřeby slosování Šťastných deset. No, vlastně jen tombola a o miliony nešlo, ale nevadí. Já stejně nikdy nic nevyhraju. A taky nevyhrál, ale nevadí. :D Pak jsem se odebral převléknout nahoru do jednoho z pokojíčků. Po asi třiceti minutách bylo dokonáno a já lehce znaven námahou mohl vyrazit na obchůzku po lokálu. Program začínal vystoupením hudební skupiny Gumová růže s frontmanem Ježkem. Sice tenhle styl klasického rocku není úplně něco, co bych si běžně pouštěl, ale bylo to příjemné k poslechu i tanci. Škoda, že nebylo s kým. I když na těch jehlách… No nic, radši mlčím. Každopádně skvělá show! Jak se říká, to srdíčko tam bylo. Poté přišli na řadu djové Medan a Zooky. Jako jo, bylo to asi dobrý, ale já prostě tenhle styl moc neocením. Sorry hoši. Jako kulisa ok, ale metal je metal. :-D

Na terase se mezitím udělalo příjemnější klima, a tak jsme raději opustili hukot repráků a vydali se posedět tam. Zde se též odehrála zmiňovaná tombola, kde jednou z cen bylo třeba i seřezání přítomnou dominou. Nakonec jich ale na přání řezala víc, hehe. Asi jí to fakt baví. 😊 Tak kdo je další pán na holeni? No bylo jich dost. A nejen pánů. Čekal jsem na avizovaný program Madam a její mazlíčci resp. bdsm show, ale buď to zrušili nebo posunuli na později. Nevím. Každopádně to je jedno. Kecací párty a poznávání nových přátel v příjemném prostředí klubu je taky fajn.

Líbilo se mi to vodní dovádění. Představte si klasický nafukovací bazének, ten, co jsme měli všichni jako malí. Umístěte do něj pár úchyláků v latexových šatičkách, oblečcích atd. a sledujte, co se bude dít. A oni si tam jen tak sedí, cachtají a relaxují, pak se zvednou, voda steče a jdou na pivo. To se prostě jen tak někde nevidí. Paráda! :-D

Čas pádil a ani jsme se nenadáli, a museli jsme s kamarádkou frnknout na bus. Ještě jsem poprosil o pár fotek pro potřeby článku (moc děkuji Kacíři) a šup do šatny všechno shodit a prchat. Hádám, že to bylo moje nejkvapnější převlékání, ale stihlo se. :-D Jen ta doprava domu se trochu nevyvedla, ale to už je jiný příběh. Ale zas jsem měl dost času sepsat tenhle elaborát.

Byla to skvělá akce, jako vždy děkuji pořadatelům a těším se na další. Fetish night se blíží a zvrhlíci prostě umí žít. :-)


Btw. 5 hodin na 12cm jehlách. Uaaaa, jsem dobrej! Ne, ja vím, že na tom vlaju jak rudý trenky na Hradě ale tak co nadělám. Aspoň je sranda. :-)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *