Latexové džíny a menší fotopřehlídka

Ahoj vespolek! Vím, že poslední týdny blog poněkud zanedbávám, ale mám toho teď trošku hodně. Minulý víkend jsem si užil parádní Metalfest s přáteli, ve čtvrtek mě čeká absolutorium, na které bych se měl učit a nějak se k tomu nemůžu dokopat, a v sobotu mě čeká Brno a skvělá párty pořádaná Lucy. Moc se těším a jsem zvědav, jak se jí to povede. A právě pro tenhle účel jsem před časem avizoval, že si chci slepit džíny. No a je to tu! A právě výsledkem bych se tu rád pochlubil. Jsem totiž nadšenej! Nechci, aby to vyznělo moc namyšleně nebo tak něco, ale prostě zatím je to asi můj nejnáročnější latexový výtvor a nemůžu uvěřit, jak se povedl a jak sedí.

Kdo sledujete facebookovou stránku nebo Instagram, už jste možná něco viděli, ale je hodně těch, co sociální sítě ignorují, takže dnes to hodím i sem ať nezůstanou ošizení. :) Věřím, že se vám obrázky budou líbit. Ale řeknu vám, bylo to něco. Jak je teď tropické vedro, tak stačilo patnáct minut focení a byl jsem durch. Sprcha nutná! :D Ale stálo to za to!

Takže pěkně se pokochejte a těšte se. Už píšu návod, jak na ně, takže kdo má ambice si taky vytvořit vlastní latexové kalhoty, brzo tu najde nějaké ty rady jak na to. Zatím se loučím, držtek mi palce, ať se absolutorium podaří a brzy u dalšího článku ahoj. Jo, a kdo mě chce vidět naživo i kalhotama, určitě doražte v sobotu na Fetish Fever. Rád předvedu i pokecám. :)

  

 

 

 

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *