Latexový Equinoxe v přírodě

Ahoj přátelé, dlouho jsem se neozval, co? :D Nu, to víte. Náročný období. Práce, nějaký ty splíny, miliarda aktivit s přáteli či tvorba… Klasika. Ale už to bude zas lepší, takže jsem si konečně našel trochu času na nový obsah blogu. A bude to o focení z krásnýho výletu.

Víte, já jsem už strašně dlouho chtěl nafotit latexové fotky v přírodě, ale bylo to vždycky složitý. Bez auta se někam táhnout s bagáží, pak otázka převlékání, vhodného místa, kdy v Praze jsou na každém kroku čumilové… A nebo třeba nebylo s kým, pak by i bylo, ale záhy už zas nebylo… No prostě dlouho zůstávalo u plánování. Ale teď je vše jinak!

Konečně jsem se totiž dostatečně rozjezdil na to, abych si sám troufnul autem někam dál, než za humna a pod starostlivým dohledem otce. Nene, v posledních týdnech jsem nějak přišel řízení na chuť a hrozně si to užívám. Ono je to totiž ták pohodlný. :D No a nějak se stalo, že slovo dalo slovo, a s jednou milou zvrhlou kamarádkou jsme naplánovali můj první samostatný výlet na kolech. Prostě bomba! Cíl? Zbořený Kostelec asi 30 km od Prahy. A protože jsme správní úchyláci, tak přece jen neokouknem nějaké šutry hradu a frr zas domů. Takže sbalit latex a nějaký ty hračky do kufru, koupit něco k snědku, a jedem! :D

Cesta skvěle ubíhala a musím říct, že slečna se projevila jako skvělá navigátorka, což se hodilo, neboť přemýšlet kudy kam a ještě čumět do navigace… No dnes už dobrý, ale tehdy jsem byl prostě rád. A stejně společnost je vždycky fajn. Kór, když potřebuju druhého na to focení. A že dotyčná fotit umí. :)

Nakonec jsme se s foťákem vyblbli v krásných lesích nedaleko Sázavy během cesty k zřícenině. Žádný lidi, strasti všedního dne, jen podzimní les, dva nadšenci a spousta srandy. Jak vidíte, vyvětral jsem svůj oblíbený rentgenově zelený latex s černou ruskou plynovkou, což dohromady s okolím myslím působí moc zajímavě. A už mi v hlavě šrotovaly nápady na opáčko. No, někdy bude. :)

Z fotek, celého pohodového výletu a vlastně i ze sebe, mám moc velkou radost. Už teď se můžete těšit na ještě jeden podobný článek, neboť jak nestíhám aktualizovat blog, tak už proběhlo ještě další focení a to je taky pecka! Krásná domina a jejím proti coroně dostatečně chráněným otrok v rozvalinách hradu Zlenice. Holt musíme dodržovat opatření. Hehe, no jo, sranda musí bejt. Tak se mějte a brzy ahoj. :)

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *