Manuál pro začínajícího řiťošťoura

Pár let zpátky jeden kamarád slavil narozeniny nebo Vánoce, už ani nevím, a nějak se stalo, že jsme mu s bývalou přítelkyní koupili krásnej ánální kolík ve tvaru přírodního pinďoura. Od černocha!:D Bylo to jen z recese,  a hádám, že mu stejně jen někde vegetí v šuplíku a sedá na něj prach, ale pro případ, že ne, vznikl tento veselý návod pro začátečníka. Dárek i přibalený leták sklidil velký úspěch, tak třeba se u něj někdo pobaví i zde:)

megadildo-thumb
Ne, to není on:P

Gratulujeme!

Konečně jste si pořídili první špunt do prdele? To je výborné. Je ale nutné dodržet určité zásady při hrátkách s ním. Tento krátký průvodce vám pomůže v nesnadných začátcích.

 1. Na pomůcky do prdele vždy dáváme kondom či jinou ochranu. Například igelitový pytlík nebo obal od čokoládové tyčinky. Není nic otravnějšího, než smývat hovna z použité hračky:D
 2. Vždy použijte dostatečné množství lubrikantu. Pokud jej nemáte, je možné použít i například mýdlo, ideálně tekuté. Toto však je krajní řešení a není příliš vhodné ani příjemné.
 3. Pro zavádění hračky do díry je ideální se sehnout až k zemi jako Ivánek a pomalými pohyby ji jemně zavést dovnitř. Žádné násilí, prdel se musí uvolnit a umožnit pomalé a bezproblémové vniknutí. Jakmile pinďour zajede po okraj, je již poměrně dobře zajištěn proti náhodnému vyklouznutí.
 4. Přesto doporučujeme zajistit jej vhodným postrojem nebo alespoň spoďárama.
 5. Nyní máte dokonale zacpanou prdel a můžete si užívat, jak dlouho chcete.
 6. Pokud se vám ale chce na záchod, máte po hraní a je vhodné se čůráka v prdeli zase zbavit.
 7. To není nic složitého, stačí jej odjistit, pokud byl zajištěn, a jemně zatlačit jako když serete. Ale pozor, není vhodné vytlačit jej do záchodu jako obvykle. Pokud zajištěn nebyl, pravděpodobně již dávno vypadl sám a leží někde v okolí na podlaze.
 8. Poté z něj sundáme ochranu a lehce omyjeme teplou vodou s mýdlem. Studenou nemá rád a může nastydnout.
 9. Nakonec hračku uložíme na nějaké vhodné místo. Vhodný je noční stolek, polička nad umyvadlem nebo botník.

Snad vám tyto rady pomohou a umožní dlouhé a vzrušující chvíle s gumovým kamarádem v prdeli:)

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

 1. Od srdce jsem se zasmála. Recese pěkná. Hihi
  Popravdě ti tam chybí takový menší detail. Protože většina lidí jde nejprve do něčeho menšího jako anální kolík. A s ním a ochranou to není tak lehké. A navíc, se většinou nezajišťuje. Toto téma jsi tam také mohl doplnit.

  Například fakt, že prdel není tak kluzká jako vagína a tedy hračky až tak lehce nevypadávají. I když třeba s kolíkem při chůzi takový pocit člověk ze začátku má, ale pravda to není. :D
  A ano s kolíkem v zadečku už jsem dělal různé kraviny a ještě se mi nestalo, aby jen tak vypadl. Takže se nikdo nemusí bát, že by se prošel a najednou se otočil a na zemi se jen tak válela hračka co měl v prdeli. :D Což u vagíny se naopak s klidem stát může, pokud žena nemá naposilované vaginální svaly nebo hračku dostatečně dobře umístěnou. :D Hihi

 2. No já nevím, když ho namažeš lubrikantem, tak klidně vyklouznout může. Ano, pocit že vypadne je silnější, než reálná šance, ale stát se může. A prostě hodilo se to do vtipu:-D

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *