Mumifikace aneb Energie sbalená na cesty

mumie1

Po dlouhé době jsem zase s kamarádkou zavítal do Ateliéru a užil si skvělý večer s fajn lidma. A samozřejmě došlo i na hrátky, které už mi tuze chyběly. Začli jsme v gotice nějakou tou klasikou s výprasky, hrátkami s omezením dechu a svorkami… I tu dlouho okukovanou lavici jsem si konečně vyzkoušel. A málem jsme to měli i s turisty:D Bylo jich šest a prý jestli se mohou přijít podívat. Ale holt já na obecenstvo během hraní moc nejsem, tak museli počkat, až se přesuneme jinam:)

V druhé části jsme měli v plánu testnout něco nového. Kamarádka chtěla vyzkoušet zamumifikování mé osoby do fólie a izolepy, tak jsem se těšil a byl zvědavý, jak to dopadne. Ne, že bych to ještě nikdy nezkoušel, ale většinou to nebylo úplně ono. Mumifikace je super, ale jen, když je opravdu bytelná. Nemám rád pocit, že stačí párkrát škubnout prsty a budu volný. Bondage je přece od toho, aby se z ní dostat nedalo a taková ta symbolická je prostě o ničem. A musím říct, tohle byla asi nejlepší mumifikace, jakou jsem kdy zažil:)

Během mého balení jsme si užili i spoustu legrace. Ono to nevypadá, ale je to docela náročné. Kor když už balená osoba nemůže pomáhat různým přizvedáváním těla apod. Ale kamarádka si s tím velice dobře poradila vcelku originálním stylem a podhazováním role pode mnou. Funěli jsme sice oba, ale povedlo se:)

mumie2

Po nějaké době zě mě byl uhledný balíček připravený ke spedici Českou poštou. A nebo tou radši ne. Ještě by mě někde zabordelili:D Na mé přání jsem měl na hlavě ještě plynovku a přes ní latexovou kuklu bez obličeje, takže jsem byl opravdu komplet uzavřený před okolním světem. Přesně jak to mám rád:)

No, nebudu tu do detailu popisovat co všechno se dělo, ale bylo to super. Výprasky, dušeníčko i na veselou masážní hlavici došlo. Kamarádka se ten večer překonala a asi to bylo naše nejlepší akčnění ever. Alespoň z mé strany rozhodně:)) Víte ona to se mnou nemá lehké. Jsem držka prořízlá, furt bych jí do toho kecal, vymýšlím si různé věci, k čemuž mě ale sama ponouká, a pak, když je po všem a ona unaveně sbírá síly na odchod, já bych klidně ještě pokračoval v dalším kole:D A ač je hlavně subinka, jde jí to v opačné roli taky skvěle a baví jí to. A to je hlavní a já jsem moc rád, že jí, nejen na hrátky, mám:)

Tak snad zase brzy něco podnikneme:)

mumie3

 

6 komentářů

  1. Heh, tohle jsem si taky měla čest vyzkoušet…
    Je to hrozně divný pocit, ta folie se k člověku tak divně přilepí. Měla jsem z toho husí kůži. :D Né že by mi to vadlo, svázaná jsem ráda. Ale prostě, no… Asi to taky bylo tím člověkem, se kterým jsem to podnikla. Ono s někým vtipným, jako jsi to měl ty, je to asi dost o něčem jiném. A tak tu sedím a tiše ti závidím. Hihi

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *