Muži vrací úder aneb o seznamování podruhé

Čau lidi! Minule jsem tu rozebíral naprosto šílený přístup některých jedinců k seznamování. Trapné řeči, posílání fotek s bambánem, otravování… Však víte. Ač byl článek samozřejmě platný pro obě pohlaví, bohužel si musíme přiznat, že tohle je problém hlavně u pánů. Neznám tedy moc žen honiček, co na seznamkách otravují chlapy. :D A jelikož je dneska in genderová vyrovnanost, a taky nechci, aby mi EU vynadala za zvýhodňování jedné strany, tak se tu dnes trochu pustím právě do žen. Jo, čtete správně. Protože ani ony nejsou v rámci seznamování zrovna svaté. :P

Docela často vídám na různých fórech, a netýká se to jen BDSM komunity, výkřiky, jak to na seznamkách stojí za prd. Jak nefungují, jak je to tam samý honič, ženáč a vůbec prostě existence, co ani o setkání či vztah doopravdy nestojí. Ok, určitě je takových hodně. Na druhou stranu znám plno fajn kluků, vím jak se ženami komunikují a zkrátka jsem si jistý, že by byli fajn partie nebo by s nimi dotyčné alespoň zažily hezký odpoledne u kafe. A tihle mi říkají, že ať píšou, kam píšou, reakce nikde. Konečně moje vlastní zkušenost to potvrzuje taky.

Teď třeba naposledy jedna slečna, jmenovat samozřejmě nebudu, málem brečí, jak jsou všichni socky, nemají práci a vlastně ani nestojí to to se reálně sejít. Dva roky se jí nepovedlo někoho dostat ven, jen kecy na netu. Ok. Nejsem ani xicht, ani bez práce, ani dement bez zájmů. Naopak, pracuju vzdělávám se, zájmů i přátel mám až na půdu…  Slečně tedy píšu, že je hezky a co tedy zajít ven a poznat se osobně. Kor, když není moc na psaní. Odpověděla, že zrovna není v Praze, tak bohužel. To se dá pochopit. Avšak na další dotaz, kdy se jí to tedy hodí jindy a odkud je, když celou dobu žiju v domnění, že z Prahy, už samozřejmě nereagovala.  Stojím o přátelství, o sex, o vztah, pokud vše bude fungovat. Proč ne? Nebráním se ničemu, i když jen o nějaké jednorázové „štrejchnutí“ jsem nikdy nestál a nestojím. Jsem holt spíš vztahovej. O co ale nestojím a z duše se mi protiví, je podobné jednání. Ve chvíli, kdy slečna zjistila, že sice řídím, ale auto zrovna nemám, komunikace chcípla a tohle byla poslední kapka. Na poslední zprávu, jestli ještě hodlá komunikovat, zareagovala ve stylu „Jo, můžeme si psát.“ Prima. Zase studený, bez zájmu, bez odpovědi na už dvakrát vyřčenou otázku. No, psát si nebudeme. Ať si hledá jiného blbce. Kdyby aspoň vypadala jako modelka, to by se daly určité nároky pochopit, ale normální baculatější holka? No, popřál jsem jí hodně štěstí s tím, že problém nebude asi jen okolo, a tím skončil. :D

Podobná příhoda. Na jednom serveru slečna píše výkřiky do tmy, jak shání někoho do Atíku a vůbec nejlépe na vztah. Ok, zkusil jsem napsat, potěšilo jí to, zeptala se na pár věcí a nakonec navrhla se sejít. Bylo to trochu hrr i na mě, ale souhlasil jsem. Ještě jsem něco napsal, ale bez reakce. Pár dnů poté jsem se ptal, zda vše platí a večer se uvidíme. Můžete hádat, jak to dopadlo. :D Jistě, reakce žádná a na nepotvrzené „rande“ jsem se vybodl. Přece se nepotáhnu někam jen tak, když dotyčná není schopná ani napsat, zda tedy ano či ne. Jen se těším, až zas na zeď napíše, jak jsou všichni divní a ona by se přece tak ráda seznámila.

Já vám nevím. Je možný, že jsou to chlapi, co si dělají z nás ostatních prdel. Ale co když ne? Co když je to jednoduše běžné jednání něžného pohlaví? Netuším. Ale je mi z toho na smutno. Nejsou to totiž ojedinělé případy a pokud to jsou opravdu vztah hledající holky, pak obě ukázky krásně demonstrují, že nejen chlapi jsou na seznamkách na přesdržku. Ať se snažím tam najít jakoukoliv logiku, prostě ji nenacházím. Já vím, říká se, že ženy nejsou logické, ale i přesto. Proč holka odmítá relativně normálního chlápka a brečí, že všichni stojí za pendrek, aniž by mu dala vůbec šanci? A když už šanci nakonec někomu dá, obvykle je to právě ten dement, kterého nechtěla. A pak zase brečí, jak je špatný, a celé kolečko začíná nanovo. Vždyť je to ale spíš k smíchu než pláči. Ale holt, komu není rady… :)

Víte, je jasný, že ne každý druhému sedne nebo je to, co hledá. To je v pořádku. Všichni musíme hledat, dokud nenajdeme ten tak akorát pasující protějšek. A někdy to prostě trvá. Ale takovéhle jednání, kdy si píšete, něco se i třeba domluví a najednou je ticho po pěšině, je podle mého prostě nefér. Jasně, když se kluk začne chovat jako kretén a posílá věci, co dotyčnou znechutí, je namístě se na to vykašlat a už v psaní nepokračovat. Ale to má jasnou příčinu. Náhlé odmlčení ji nemá. A pak má ta holka ještě drzost brblat, jak ona je ta v pohodě, ale všichni kolem jsou hajzlové a blbci. Ták určitě. :D A přitom stačí normálně napsat, že to holt není to co hledá a korektně debatu ukončit. Proč ne? Samozřejmě neříkám napsat: „Sorry vole, ale seš hnusnej jak prasečí prdel a mně se líbí Van Damme.“ :D Jen trošku slušnosti. Ono se vám to v životě vrátí. A my si alespoň nebudeme muset myslet, že jste divné a na pěst vy, holky. Věřím, že alespoň ti normální muži férové jednání přijmou a ocení.

A co si o tom všem myslíte vy? Jsou holky mrchy, plavou v citech a vlastně ani nemohou za to, jak se chovají, anebo je to všechno jinak? Vidíte v podobných jevech nějakou příčinu a logické opodstatnění? Jsem docela zvědav na všechny názory. Tak zase příště u nějaké méně náročné četby ahoj. :)

5 komentářů

  1. Když to máš těžký. Spousta chlapů nechápe odmítnutí a otravujou tě, dokonce stalkujou. Ze zkušenosti vím že mlčení je opravdu vesměs nejlepší řešení, vysvětlováním, proč nemáš zájem, riskujes ze se do tebe frajer pustí, bude nalehat, hádat se, nenávidět tě a podobně. Nejlepší je většinou nechat ho vychladnout.

  2. Equi, byť nikoho nehledám, tak těm co píšou mně slušne a pokud možno mile odpovím. A musím konstatovat, že poslední dobou ustaly takové ty vulgární návrhy. Vlastně je mi líto, že je odmítám, ale prostě vztah nehci. Většina to vezme statečně a zůstane u vlídné písemné komunikace. Ale někteří to nedávají a pak se rozhodnu k té ignoraci. Ale věřím tomu, že naopak to funguje taky. U nás se říká, že potrefená husa nejvíc kejhá. Proto asi ty výkřiky na fórech. Možná tyto slečny jen potřebují strhnou na sebe pozornost.

  3. Jo máš pravdu. Když tě žena odmítne je to v pohodě a tím to pro mě končí ale jsem vděčný když napiše němám zájem. Jenže jak jsi psal,ona se už většinou neozve. A docela to mrzí že jsi ji ani nestál za ty dvě slova.

    1. Jo, přesně. Napsat „hele sorry, ale ne“, není prostě nic co by člověka zabilo. Je to jen neslušnost. Ale na druhou stranu, pokud by měly napsat stovce chlapů denně, že ne, asi nedělají nic jiného. Je to složité no. Jediná možnost je asi nebrat to osobně, a chápat ty důvody. Ale stejně to zamrzí.

  4. Otravování a nechutnosti? To dělají jen takoví duševní chudáci. Co se v tom i vyžívají. A ty divy, které si takhle veřejně stěžují, ty také vynechat. Poznal jsem v životě pravidlo. Jak můžeš vidět jinde to, co nevidíš tam, kde právě jsi. Tak zvedni se od klávesnice, a jdi mezi lidi. Něco dělat. Třeba na disko, do knihovny, na brigádu přátel přírody či místního útulku pro zvířátka či bezdomovce. Ta fajn se určitě najde. Společným žitím jen tak někde u zájmu. Tam se to rodí. Tam se poznáte. A nemusí to být hned rande. Ono totiž už i taková brigáda někde venku je svým způsobem rande. A ne klasické kino a pod. Ještě něco tady je. Do melounů a do žen se nevidí. ( Italské přísloví ) Další problém je, že ženy jsou džbány plné hormonů. A proto nevědí, co vůbec chtějí. Ony se u nich preference v průběhu cyklu mění. Ten co by byl na začátku? Kvůli té omáčce koncem cyklu potom ke konci ani náhodou. Mluv. Mluv. Mluv. Ne duchaplnosti. Třeba i pitomosti. On jenom už i mužský hlas jim lahodí. (Ty ten svůj hlas znáš. A nepřipadá Ti. Je pro tebe všední a normální. ) A důležité – dává plynout představivosti. Ne nadarmo se říká, že muži očima a ženy ušima. Už i  proto se říká namluvit. Je to totiž jediná příležitost, kdy můžeš mluvit. Pak už zbývá jen celý život mlčet. Věř starému ženáčovi.
    Na druhou stranu. Všiml sis, že čím mají muži méně životaschopných spermií, tím více se ženy odhalují. Je móda na veřejnosti. Teď v Praze poslední dobou černé lesklé leginy, které vypadají jako z latexu. Nebo různé šifony, průhledné a poloprůhledné materiály. Třeba na večerní šaty. Všude samé leginy a džíny. Kdy naposledy jsi viděl tak krásný ženský prvek, jako sukni? Asi snad na nějakém Skotovi. Ty jejich vyšpulené křivky, tím nemyslím jen zadky, ale i tvary stehen, celkové siluety postav, obepjatá lýtka, ne-li klíny a pod. totiž vůbec nešetří oči mužů. Je to svým způsobem terorismus ze strany žen. A pak fňukaj nad harášmentem. Proč nás Eva vyhnala z ráje? Někdo by řekl, že když se zahalila a skryla svoji nahotu, že tím nás muže ochudila o kus té rajské pozemské krásy. Ale ne. V tom vyhnání z ráje není. Eva tím svým zahalením nám dala možnost představivosti. To nám teď ta móda bere. Bohužel představivost se stala i nástrojem přetváření světa. Kolik už toho jen chlapi vymysleli a zkonstruovali. Jen aby nemuseli pracovat. Takže pracovat musíme. A pokud možno na ženy – hlavně zlatokopky. A jsme zpět u článku. A bacha na to. Ono pořád připisovat se je trestné coby stalking. Teď se mi to málem také stalo. A dostal jsem nějaké to bum. Nebo bam či bang. Já teď z hlavy nevím.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *