Nová FB skupina pro milovníky latexu

Dnešním článkem bych vám rád představil novou facebookovou skupinu s názvem Milujeme latex CZ/SK, kterou jsem včera založil. Možná se ptáte, co mě k tomu vedlo, když minimálně jedna podobného zaměření už existuje. Inu je to jednoduché. Její stanovy považuji za dosti svazující a přístup adminů za ne zrovna šťastný. Chápu, je to jejich věc i skupina, ale prostě já to vidím jinak. A proto jsem založil tuhle, kterou chci vést poněkud jiným směrem. Není to žádný osobní útok či válka, jen zkrátka snaha o jiný přístup. :)

Co v ní můžete čekat? Samozřejmě hlavně latex, ale s ním i gumu, holinky, plynové masky, neopreny atd. Uvítám samozřejmě hlavně vlastní tvorbu, fotky z dovádění, odkazy na články k tématu ale samozřejmě hezký obrázek z netu nebo dotaz k tématu nikdy neuškodí. Odmítám přílišné omezování toho, co  je zakázáno. Nějaká pravidla jsou pochopitelně nutná, ale častým problémem jiných skupin je, že tohle nesmíte, ani tohle, tohle taky ne a nakonec vás za nějakou maličkost (pokud tedy vůbec něco provedete) čeká vyhození, které ani admini nejsou schopní na přímý dotaz vysvětlit. Asi jsi něco porušil, nevím. No co je tohle za přístup?! Zkrátka myslím, že takhle by to být nemělo. Podobné skupiny jsou tu přece od toho, aby sdružovaly lidi se stejnými zájmy a umožnily jim komunikovat a sdílet cokoliv, co se týká společného zájmu, ať fotku nového catsuitu nebo třeba návod na slepení rukavic. Lidé by v nich měli prostě být rádi a užívat si jejich výhody bez obav, že je někdo vyhodí za každou blbinu. Takže ano, pár pravidel ve skupině je, ale zastávám liberální přístup, takže nemyslím, že by s nimi rozumný člověk měl problém. Ale znáte to.

Protože nejsem žádný despota, na to máme na netu jiné adminy, uvítám také vaše názory, doporučení, pohled na věc. Možná k nim přihlédnu. Je jasné, že minimálně ze začátku nebude asi vše fungovat dokonale. Každý děláme chyby a nevidím důvod za podobné návrhy a dobře míněná upozornění vyhazovat. Co ale tolerovat nebudu je zbytečné vyvolávání konfliktů, prudění, vulgarismus a agresi vůči členům či skupině jako takové, postování netématických příspěvků a nedosažení věku 18 let. Pořádek musí být.

Uvítám ve skupině všechny, kdo chápou její smysl a ztotožňují se s mou vizí. Pokud už členem jste a víte o dalších lidech, kteří by mohli mít zájem, klidně je pozvěte. Budu jedině rád. :-) Od spuštění máme tuším 35 členů, což není moc vysoké číslo, ale mé neskutečně těší a líbí se mi, jak to v ní začíná žít vlastním životem. Vážím si každého z vás a přeju si, aby se skupina Milujeme latex CZ/SK dál rozvíjela a fungovala co nejlépe. Pro užitek nás všech. :)

Takže přátelé, pokud jsem vás zaujal a máte zájem, určitě se zastavte a třeba se i přidejte. Věřím, založení této skupiny je dobrý krok. Lajkujte, sdílejte své posty a komentujte dle libosti. Budu rád, když bude skupina živá a bude se přirozeně rozvíjet. Především díky svým členům. Těším se na vás. :)


Dodatek: Právě jsem dospěl k ujištění, že s vytvořením této skupiny jsem na správné cestě. Po oznámení pozvání do ní v té původní Máme rádi latex jsem byl opět beze slova vyhozen. No jo, tohle se dalo čekat a dá se říct, že asi odůvodněně. Přesto já bych za něco takového nikdy nevyhazoval a k tématu to je :D Myslím, že mezi zájmovými skupinami není přímo konkurence, vždyť člověk stejně nakonec zůstane i v té původní, a spíš by se měly navzájem podporovat, ale bohužel ješitnost některých adminů nezná mezí. Nu což, ať si jí strčí do trenclí. Já věřím, že to jde i jinak. S vámi :)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *