Ordinace v betonové zahradě aneb U zvrhlé doktorky

ordinace-pohoda-3

Tentokrát mi v Aťasu kamarádka dopřála moc příjemný zážitek, totiž hrátky ve stylu ordinace. Ona moc tuhle místnost nemusí, ale občas mi chce asi udělat radost a přemůže se:) Nu, začalo to tím, že chtěla, ať si kromě základní výbavičky vezmu něco se zakrytými zády. Třeba šaty nebo tak. Ty bohužel nemám, tak jsem štrachal v zásobách a nakonec vybral takové růžové body. Jo, je to podivný kousek, ale co, lepší než nic.

Po standardním zahájení večera pokecem s přáteli, kterých bylo tentokrát docela hodně a skoro jsme na hraní zapomněli, jsme se odebrali nahorů. Gotika byla plná jako to teď docela často bývá, tak jsme zvolili ordinaci. Ono to stejně bylo tak trochu v plánu, jak jsem pochopil z předchozího domlouvání. A i kdyby ne, já to samozřejmě uvítal:)

Nevěděl jsem, co na mě kamarádka chystá, ale připravil jsem se a vzal i pár věcí, které se hodily právě k tomuhle prostředí. Například takovou harmoniku-dýchací vak a dlouhou hadici k plynové masce. V duchu jsem si říkal, že bych si rád užil cosi jako gumovou terapii, i když bez latexu, který kamarádka nemusí.

Nejprve si mě ustrojila do mého podivného outfitu. Když mě pak viděla, málem jí smíchy uletěly brýle:D A korunu tomu nasadila, když mi za spodní část mezi nohama zatahala, a ona povolila a odhalila nářadíčko. Ono tam totiž bývá zapínání na patentky, což si jaksi neuvědomila:D Teda ne, že bych se při hraní s kamarádkami běžně odhaloval až takhle, to vůbec, ale když už se to stalo, co nadělám. Aspoň jsme se zasmáli. Ale jinak si nádobíčko schovávám až pro případnou partnerku:P

ordinace-outfit
Fešák, co říkáte:D

Následně mi spoutala provazem ruce za zády a odvedla ke gynekologickému křeslu. Jelikož jsem projevil přání dostat nějaký zas o něco silnější výprask než normálně a konečně si na památku odnést jelita, položila si mě na něj s pěkně vyšpuleným zadkem a dala mi co proto. No, bolelo to sice víc než jindy, ale pořád málo. Spíš to tak příjemně hřálo. Ale sakra, zase tam nic nemám. Ani malou modřinku. Jako co to je toto?!:D

ordinace-vyspuleny-zadek

No a pak to začalo být zajímavé. Kamarádka mě připoutala ke křeslu v polosedě, dostal jsem lékařský roubík, aby měla dobrý přístup do úst, a trošku mi potrápila krk prsty. Bohužel dildo jsem ten den jak na potvoru neměl s sebou.  Malá poznámka. Kdo znáte tenhle typ roubíků jen z filmů a podobně, je super na pohled, ale praktické užití je mnohem horší. On totiž moc nedrží a když víc zaberete, pružina povolí a vy si ještě vylomíte zuby. Kroužek je určitě lepší volba. No, to jen tak na okraj.

ordinace-pohoda
Ono je to gynokřeslo ale vážně hrozně pohodlné:D

Pak jsem na hlavu jsem dostal plynovou masku, ke které připojila hadici a dýchací vak, a nechala mě užívat si pohodu. Ležel jsem si tam, poslouchal syčení ventilů a bylo by fajn. Nádherný relax. Mimochodem kamarádku moc bavilo hrát si s vakem jako s harmonikou:D Trošku mi ještě pozlobila bradavky svorkami, tentokrát mými z kolíčků, které mám proti japonským o něco raději, a pak už jsme pomalu končili a balili. Ještě pár fotek a přesun dolů zpět k ostatním:)

ordinace-pohoda-5

ordinace-pohoda-4

Byl to moc fajn večer. Poznal jsem dvě moc milé slečny, které samozřejmě hned chtěly vědět, co se dělo nahoře – zvědavky – a pár dalších lidí. Pohodička. Celkově jsem domů odcházel s příjemnými pocity:) Jen ta jelita stále chybějí…

ordinace-zadek
Kde jsou moje jelita?!!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *