Případ pro psychiatra aneb Večer ve svěrací kazajce a kleci

ve-sveraci-kazajce-thumb

Včera jsem si užil naprosto báječný večer ve společnosti přátel ze studia Flora. Jelikož minulé akčnění s vacubed bylo fajn a s kamarádkou jsme si ho oba užili, bylo jen otázkou času, kdy si dáme repete. Tentokrát jsme to pojali trochu koncepčně, jako takovou různorodou léčbu blázna v ústavu. No jestli byla úspěšná nevím, ale rozhodně byla zábavná:)

V klubu bylo docela narváno neb se slavily narozeniny jednoho chlapíka, a tak jsem postával u baru, užíval si pohodu a kecal s ostatními. A samozřejmě jsem se těšil na věci budoucí:) Když to přišlo, odebrali jsme se dozadu do mučírny. Abych úplně nepohoršoval, vzal jsem si aspoň neoprenové kraťasy s holou prdelí pro případné spankingové hrátky. Pak mi kamarádka navlékla mou milovanou plátěnou svěrací kazajku a pořádně utáhla všechny kožené popruhy popruhy. A že jich bylo:D Nakonec jsem dostal koženou kuklu a kuličkový roubík s krytem. Asi abych se před případnými čumily nestyděl, hehe:P

Už minule jsme se domluvili, že si vyzkouším zavření do klece v jednom z koutů mučírny, tak jsem na větší část večera skončil tam. Nejprve jsme nasadili spánkovou terapii a pak terapii hudbou, resp duněním toho co vyhrává na Floře z repráků:D Abych neutekl, kamarádka mi ještě spoutala kotníky koženými pouty a se slovy „dobrou noc, časem tě přijdu zkontrolovat“ jsem osaměl. Klec není velká, ale je pohodlná a podlahu má vystlanou nějakým měkkým materiálem. Vzít si za záda polštář, byl by to fakt relaxační koutek. Ale to není účelem, že?:D Seděl jem tam, koukal přes mříže do mučírny a čekal. Pět minut, deset… Hádám tak po čtvrt hodince se zašla podívat, jestli žiju, a když viděla, že se mi to líbí a jsem v pohodě, zase se odešla bavit k ostatním.

v-kleci

Nevím přesně, jak dlouho jsem si tam tak seděl, hádám tak 30-40 minut, ale to je jedno. Když se kamarádka vrátila, osvobodila mě z klece a rozhodla se vyzkoušet menší výprask. Prý to pomáhá u problematických pacientů ústavu. Připoutala mě ohnutého přes kozu, samozřejmě stále v kazajce a s roubíkem, a už to jelo. No, nebyl to žádnej brutální nášup, spíš to tak příjemně to bolelo:)
vyprask-na-koze-2

vyprask-na-koze

 

Poté co kamarádka usoudila, že mám zadek tak akorát červený, zase jsem skončil v kleci, abych o sobě mohl přemýšlet. Po dalším osvobození se pokusila o socializace a odvedla si mě k ostatním, kde mě nechala klečet u nohou a mlčky poslouchat a pozorovat dění. K mé radosti si občas nechala i políbit nádherné lakové botičky. To já rád. I když takhle před obecenstvem to bylo hodně zvláštní. Ale taky vzrušující:) A upřímně, on si mě stejně nikdo moc nevšímal. Ještě mě párkrát provedla po místnosti a opět jsme se vrátili do mučírny, kde tři holčiny zrovna zkoušely nějaké vázání. Já skončil připoutanej vestoje u zdi a tiše koukal a slintal do roubíku. Výhled bych měl super, ale bez brýlí jsem viděl stejně prd:D Ale i tak to bylo hezké.

po-vyprasku

Dostal jsem obojek a vodítko a kamarádka si mě odvedla k baru, kde jsem posloužil jako němá figurína u jednoho stolku. Ale byla na mě hodná. I ručník jsem dostal pod nohy, abych nenastydl. A znovu jsem skončil v kleci (pokolikáté už?:D) A po dalším relaxačním pobytu osamotě zase zpět do salonku k nohám své trýznitelky, kde osazenstvo stále živě diskutovalo o všem možném. Klečení mám moc rád, ale nohy už se trošku kvůli chladu z podlahy vzpíraly v počínající křeči v prstech a bylo stále těžší najít nějakou snesitelnou polohu. Opět jsem směl líbat její botičky. Jo, já vím. Jsem hroznej, ale to je prostě tak krásně ponižující, vzrušující… A taky hezký gesto poslušnosti a oddanosti vůči domině. Kor takhle před lidma:D

Ještě jednou naposledy jsme se přesunuli zpět do mučírny, kamarádka si udělala pohodlí na gauči a povídala si s druhou a já klečel před ní a nechával se ňuhňat jejíma nožkama na svých ramenou. Když nás to omrzelo, nechala mě se natáhnout na záda a posloužit jí jako podnožka. Krásná relaxace. Vřele doporučuju:) Nakonec došlo ještě na masážní hlavici, s kterou mě trošku pozlobila, a pak už jsem byl osvobozen. Oblékl jsem se, sbalil věci a šli jsme se bavit k baru za ostatními.

bubak-v-kazajce

Byl to moc příjemný zážitek. Asi dvě a půl hodiny v pohodlné svěrací kazajce, kukle, převážně s roubíkem v puse… To nemáte každý den, že jo:) Tohle hraní se opravdu vydařilo:) Děkuju.


Poznámka pod čarou: Když o tom tak přemýšlím, asi nejsem ještě úplně vyléčen. Pořád slyším nějaké hlasy a mám takový divný tik v oku… Hmm, asi bude potřeba další léčba:P

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *