První nákup latexu přímo od Radical Rubber

Dneska sem jen postnu jeden citový výlev, protože si myslím, že je dobrý šířit i pozitivní zkušenosti s různými výrobci a prodejci. Po dlouhé době jsem se konečně dokopal, a objednal další latex přímo od Radical Rubber, tedy z Anglie. Jak jsem psal už v článku o zdrojích nákupu metráže, je tu podmínka koupit alespoň 5 metrů od jedné barvy, jinak vám napaří přirážku tuším 50 procent z ceny. Ale to mě s mou spotřebou a plány netrápilo, a tak jsem nakonec objednal dvakrát 5 metrů a ještě přihodil vzorník, který byl u nás dlouhodobě nedostupný. Objednávku jsem zadal 20. dubna. Původně jsem chtěl černý latex a k němu jako druhý metalický peacock, ale téměř obratem mi psali, že bohužel druhého jmenovaného mají jen zbytek asi 3 metry, a co s tím tedy. Buď že pošlou dva metry libovolné barvy k němu bez přirážky, nebo ať si vyberu jiný nebo počkám x měsíců. To se mi nechtělo, takže jsem se rozhodl změnit peacock na metalickou modrou. Potvrdili změnu a já se těšil na dodání.

Střih! Máme 27. dubna a já mám svou zásilku doma. Neskutečné! V době paniky z koronaviru, omezování kde čeho, věci z Aliexpressu z prosince mi stále někde visí na cestě, ale zásilka z Anglie dorazila přesně za jeden týden. Fakt nechápu a smekám!  A změny barvy nelituji! Nakonec je ještě hezčí, než peacock. Nádherná modrá s jemným třpytem. A ta cena! Celé mě to i s dopravou stálo něco kolem 4.700 Kč. Když si to podělíte, vychází to asi na 400 Kč za metr, což je zhruba o 200 levněji než u nás.

Takže závěrem, nebojte se nakupovat přímo od výrobce. Ušetříte a pokud zvládnete spotřebovat větší objem, určitě je to ta nejlepší cesta. Já už větší objem nenakoupím jinde. Komunikace na výbornou, rychlost jakbysmet. Co víš si přát? Teď mě omluvte, jdu se uvyrábět. Když se podaří, budou dva catsuity a z toho co zbyde nejspíš nějaký ten top nebo košile… No uvidíme. Uaaa, mám fakt radost. :-)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *