Tak jsem si slepil catsuit

A je tu další článek! Musím se vám totiž pochlubit svým nejnovějším počinem kterým je první vlastnoručně slepený catsuit. Jo, výroba z latexu je prostě super hobby a sbírka pěkně roste. :)

Jako výchozí střih posloužil starej neopren na potápění od Agamy. Ten jsem rozkuchal, překreslil a několikrát upravil dle potřeb. Pak už stačilo jen vybrat tu nejlepší barevnou kombinaci, objednat latex a mohlo se začít. Pomalu se mi pod rukami rodil budoucí gumový obleček. No, těšil jsem se, ale byla to výzva. Přece jen catsuit není košile nebo topík, musí fakt padnout.

Na rukávech ještě přibude červený lem a o fous je prodloužím, ale to nespěchá :)

Původně měl být jen černý, ale nebyl bych to já, abych si zas nenavymýšlel nějaké blbiny. Takže nakonec vznikl v kombinaci černé a metalicky červené s různým zdobením vsadkami, pásky a podobně. No, proč si to neudělat složitější, že jo? :D Zip jsem chtěl mít klasicky jeden, který by vedl od krku přes rozkrok dozadu, ale nějak si nerozumím s nasazováním více jezdců, takže nakonec jsem šel cestou menšího odporu a prostě vlepil dva samostatné spojené a vyztužené takovou dekorativní záplatou.

Po první zkoušce hotového díla jsem seznal, že rukávy jsou příliš plandavé a je potřeba je zúžit. Jenže to jsem zas poněkud přepískl, a výsledkem byly poněkud zaškrcené ruce. No, málem mě kleplo, ale co nadělám. :D Takže pro velký úspěch ještě jednou a lépe. Fik fik, rukávy pryč a celé vyrobit znovu. Naštěstí to bylo ještě před zdobením, ale i tak. Zbytečná práce navíc. Ale povedlo se a teď jsou přiměřeně volné a zároveň obtáhlé. Ideál.

Konečně byla hlavní konstrukce hotová a mohl jsem začít se zdobením. Výsledek můžete vidět na fotkách všude tady okolo. Ač jsou na výrobu určitě náročnější věci než catsuit, stejně to byl boj a jsem rád, že je to za mnou. Ale z výsledku jsem nadšenej. Catsuit vypadá jak nějaký obleček pro superhrdinu od Marvelu. Nebo superpadoucha? Ale mohl bych mu dát nějaké jméno. Třeba Red Frog? No, uvidím. :)

Dekorativní trojúhelník vznikl jako obvykle coby maskování chyb :D
Krutopřísnej dominant :D

Každopádně vše docela sedí, jak má, i když tak nějak myslím, že s tím pupkem budu muset konečně něco udělat. Jak je to obtáhlé, moc toho neschovám. Ale co. Nikdo nejsme dokonalej. Ale teda už jsem si odvykl, jak blbě se bez pomoci do catsuitu leze a vlastně i vylézá. Tak snad mi chvíli vydrží, hehe. O pocení a vylévání bazénku po svléknutí ani nemluvím. :D Příště ho zkusím ze slabšího latexu. Ta 0,5 je ok na volnější oblečení, ale na uplé bude asi lepší něco tenčího. Líbil by se mi třeba transparentní v nějaké pěkné barvě nebo přírodní. Ale to až jindy. Ono na něj taky dojde.

Jo a varování nakonec: Tohle, milé děti, doma nezkoušejte. :D

2 komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *