Úchyláci na Petříně aneb pokračování

Jak jsem avizoval v minulém článku, dnes dojde na pokračování fotosérie z Petřína. Tentokrát jsme si však prohodili role a zatímco já se ujmul foťáku, kamarádka se zhostila role modelky. Jak jí to slušelo můžete vidět tady všude kolem. Krása, co? Na rozdíl ode mě ani moc okolo čumící lidi nešokovala. Žádný latex, žádná plynovka nebo hůl s lebkou. Jen pěkná slečna v laku a drsňácké bundě s harnessy na nohou. :) Taky jsem dlouho předlouho zvažoval, zda to dát sem, nebo na svůj civilní blog. Ale jelikož to byla jedna společná akce, tak asi raději sem.

Leháro. Chtěl jsem udělat i nějakou takovou fotku, ať z toho něco máme i my botičkoví fetišáci. Kamarád poznamenal, že jsme je mohli aspoň očistit, ale co no. Holt příroda. Já myslím, že to ničemu nevadí. :)

Na Petříně je fajn, že tu najdete spoustu zajímavých zákoutí a prvků, které se skvěle hodí na focení. Třeba takovéhle zamřížované okno. No uznejte, taky byste jí nepustili ven, co? Taková roztomilá subinka ve své cele. :P

A máme tu další fotku zblízka, tentokrát roztomilý kuk přes filtr. Jsou to jeho poslední chvíle, protože brzy nato se mi po pádu zasekl na objektivu a já ho pak doma musel doslova strhat kleštěma. No, snad je aspoň objektiv ok a půjde na něj namontovat nový. Holt stane se. Ale ta fotka se mi líbí, má takovej rozvernej look. :)

Domina? Subina? Kdo ví, ale sluší jí to v každé roli. A my fotili a fotili, dokud nám nezačalo zapadat sluníčko.

A tím končí naše minisérie z Petřína. V přípravě je článek z focení na Vyšehradě pro změnu s Lady Caty, pak něco urbexového a pořádně latexového hogo fogo, také s ní, a ještě něco. Však uvidíte. Tak brzy ahoj. :)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *