Jak jsem se nechal zalatexovat, aneb vacubed podruhé

vacubed-thumb2

Znáte vacubed? Taková jakože postel z trubkového rámu potažená z obou stran plachtou z latexu nebo jiného materiálu. Vlezete dovnitř, vysajete vysavačem vzduch a je to. Jste zalisovaní jak arašídy v pytlíku. Spoustu let jsem to chtěl vyzkoušet na vlastní kůži, ale nebylo jak a kde. Koupě se nevyplatí mimoto je to docela drahá sranda a bez partnerky vám to stejně bude ležet někde v komoře. Před pár měsíci jsem si jednu vyzkoušel v Aťasu. Bylo to hodně zajímavé, ale oni jí mají z igelitu a ten mě nijak zvlášť nebere. A co si budeme povídat, guma je guma:) K tomu náustek byl hořkej jak pelyněk od desinfekce, protože to zrovna bylo v rámci větší akce… No to by všechno až tak nevadilo. Ale hlavní problém byl, že i na nejvyšší výkon vysavače to prostě netěsnilo a omezení pohybu bylo spíš symbolické.Ale co, bylo to zadarmo a jako první zkušenost rozhodně super:)

Později se mi ale naskytla jiná možnost – vyzkoušet pravý latexový vacubed ve studiu na Floře. Po několika odkladech jsem se včera konečně dočkal, a lidi, bylo to úžasný!:) Když si teda odmyslím rýmičku, která mě zrovna sužuje, a možná počínající chřipečku. No ale to sem nepatří:D

Abych si užil co nejlepší zážitek, převlékl jsem se do svého oblíbeného červeného latexového trika, natáhl rukavičky a nakonec ještě své vlastnoručně lepené slipy. Ono to nejen podpoří latexové dojmy, ale jak máte tělo v latexu, zvýší se tření vůči vacubed a zase se o něco ztíží možnost pohybu. Prostě latex po latexu nasucho fakt moc neklouže:)

Nebudu to zbytečně protahovat. Když bylo připraveno, nasoukal jsem se dovnitř, protáhl hlavu otvorem s krční manžetou, kamarádka utěsnila okraj a začla vycucávat vzduch připojeným vysavačem. Pár sekund na to jsem už ležel bez hnutí a užíval si zvláštní pocity dokonalého objetí v gumě. Opravdu se nemůžete ani pohnout, i když to je takový nepřesný. Pokud byste chtěli, asi by nebyl problém latex protrhnout a osvobodit se. Ale pokud nechcete vyvíjet nějakou nadměrnou aktivitu, máte smůlu a nepohnete se ani o píď:) Kamarád-majitel v něm prý párkrát i usnul. No nedivím se a dokážu si představit v takové posteli strávit pár hodin příjemné relaxace:)

Abych se nenudil, zlobila mě obsluhující kamarádka masážní hlavicí, trošku ňuhňala přes latex a nakonec mi navlékla i mou plynovku a trošku přidusila. No, bylo to spíš jen symbolické, holt jsem zvyklý na trošku větší hardcore, ale super:D

Ani nevím, jak dlouho jsem si tu pohodičku užíval, ale bylo mi nádherně. Kamarádka vypla vysavač a po chvíli se postel začala uvolňovat plníce se vzduchem a já se s menšími obtížemi zase vysoukal ven. Ještě opláchnout vnitřek a bylo hotovo. Dooblékl jsem se a zbytek večera strávil v latexovém tričku a rukavičkách. A vlastně ještě obojku, s kterým jsem se předtím pochlubil:)

Takže pokud máte rádi latex a bondage, postýlku s názvem vacubed určitě doporučuju vyzkoušet. Je to nesrovnatelné s čímkoliv jiným. A já děkuji Studiu Flora za příjemný zážitek a bude-li možnost, určitě si vacubed zas někdy užiju:)

vacubed3

vacubed1

vacubed2

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *