Latexový Equinoxe aneb moje první ateliérové focení

Ahoj vespolek! Jak jsem tu nedávno psal, asi měsíc zpátky jsme se s kamarádkou fotografkou domluvili, že spolu spácháme nějaké to ateliérové focení. Řešili jsme to docela dlouho, ale nějak to pořád časově nevycházelo. Ona je chuděra pořád v jednom kole. Málem ani nespí, a jen fotí, retušuje, plánuje další focení a znovu fotí a retušuje. To víte, umělci. :D A co za focení že jsme to chtěli vyzkoušet? No samozřejmě, zvrhlé a latexové. Co taky ode mě čekat, že jo? Úchyláka, co se ve dvě ráno koupe na zahradě v bazénu od hlavy k patě v latexu a běžně spinká s plynovkou. :D

Ale zpátky. Na začátku bylo jak to tak bývá jen pár nápadů a chuť to zkusit, ale nakonec jsme se parádně vyblbli. Pohoda, humor, trochu kluzká olejnatá podlaha a sedačka, na které se pomalu kupil bordel… Prostě normální ateliér. Kdo mě zná, ví, že vždycky na podobné akce táhnu batoh plnej všeho možnýho ve stylu „co kdyby zrovna tahle věc byla potřeba?“ No, a tak jsme zkoušeli. Vystřídali jsme černý a červený top, nějaké ty masky a kukly a různě štelovali mou maličkost vůči světlům a testovali barvičky u světel. Equinoxe jako šílený doktor, Equinoxe jako drsný gumový dominant… No, co vám budu povídat. Připadal jsem si jak nějaká celebrita při focení pro Vogue nebo podobnej magazín. Poznámka do deníčku: Vážně je normální, že heterosexuální chlap ví o existenci takového časopisu? :D No nic.

Kdo je na řadě k panu doktorovi? :D

Ale užili jsme si to moc. Z fotek jsem vysloveně nadšen. Kámoška si fakt vyhrála a vím dobře, kolik práce a úsilí bylo třeba u finálních úprav a retuší nedokonale vyleštěného latexu či prachu ve skle masky. Ale příště to chce fakt pořádně vydrbat. Ale vážně, když si tak prohlížím náš společný výtvor, člověk by skoro neřekl, že jsem to opravdu já. Ale na druhou stranu, krásnej a urostlej model s šikovnou fotografkou, to nemohlo dopadnout jinak. :P Tak či tak, jsou to super fotky s přidanou uměleckou hodnotou, kterými se můžu hrdě chlubit přátelům. Tedy aspoň těm úchylným či chápajícím. No, dost keců, pokochejte se sami. :)

Tahle se mi líbí asi nejvíc. :)
Zlý, drsný a krutopřísný Equi :)

Doufám, že se vám líbí jako mně a teď mě omluvte. Jdu zase vycachtat v něčem pěkném do bazénu. :) Jinak, pokud vás snímky zaujaly a měli byste zájem spáchat něco podobného, najděte si dotyčnou slečnu na Foto.Jelínková, a napište. Třeba se domluvíte a budete dalším modelem či modelkou pro tuhle úžasnou a milou fotografku. Je to skvělý zážitek, který určitě doporučuju. My už taky plánujeme repete a bude to určitě bomba. Taková průkopnická kapitola fotografie, kterou svět ještě neviděl. No, je otázka, zda je už připraven. Ale riskneme to. Tak se těšte. :)

A teď alou spát, nebo si vás podám. :D

2 komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *