S Lady Caty na Vyšehradě

Ahoj přátelé, už je to pár měsíců, co jsme s kamarádkou Lady Caty na Vyšehradě nafotili tenhle set, ale lepší později než vůbec, že? Hmm, podle Exifu je to už z února, hehe. No, to je fuk. A teď je holt léto v plném proudu, na nic není přes výletění čas, a nějak mi ty fotky zapadly pod náporem tvoření a zpracovávání dalších. Ale konečně je tady máte a doufám, že vás potěší. :)

Tentokrát jsme vybrali několik míst kolem legendami opředeného Vyšehradu, nejprve okolí chrámu sv. Petra a Pavla a později ještě několik zajímavých zákoutí s výhledem na vltavské panorama. Naše domina se vystajlovala pěkně do její oblíbené černé, a mohli jsme se do toho ještě s dvěma asistujícími kamarády pustit.

Muži jí zkrátka leží u nohou :D

Když jsme dofotili první část, Caty se převlékla ještě do jiného outfitu, o dost výraznějšího. Rudé lakované kalhoty, černé vysoké kozačky, silný latexový korzet a pořádně huňatý kožich. Na to, že bylo tak 20 stupňů, si to asi užila. Ale co by neudělala pro pěkné fotky. :) A co bych neudělal já, coby pan fotograf. Pro některé jsem se musel doslova válet kdesi pod jejíma nohama. :D Ale vyplatilo se to, a máme z nich radost. Můžete mi napsat do komentářů, v kterém se vám naše lady líbí víc.

Během focení lidi tradičně trochu koukali, co se to to tady před vraty chrámu děje za vylomeniny, ale víc si nás nevšímali. Klasika. Beztak určitě potají slintali a doma dostali od svých manželek čočku, že kam to čuměli. :P

To jsou krásný botky, co? Někde níž najdete i detail. :)

Slíbil jsem detailnější záběr, tak tu je :)

A na závěr ještě fotka s vláčkem motoráčkem :)

Když jsme skončili s focením, trochu jsme se prošli po okolí. To už se ale Caty radši vzdala svých jehlových podpatků, aby neriskovala nějakou tu nehodu v terénu. Chápu. :D Na železničním mostě pak ještě vznikla tahle momentka dámy s vlakem, a pak už jsme zamířili každý po svých plánech. Bylo to každopádně moc hezké odpoledne a určitě si to brzy zopakujeme zase jinde. Focení se zvrhlými přáteli totiž nikdy není dost. :) Tak zatím čauky.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *