Vyhodnocení ankety roubíků a jedna nová

Dnešním dnem bych rád ukončil anketu na téma vašich preferencí mezi různými druhy roubíků. Moc děkuji všem hlasujícím.

Nakonec tedy zvítězila klasická kulička neboli ballgag. Nu, asi se to dalo čekat. Jednoduchá, efektivní a sexy. Sám jsem dal hlas myslím taky jí. :-) Přesto byla přední místa docela vyrovnaná.

Vítěz našeho klání :)

Každopádně tenhle šikovný nástroj se mi docela líbí, a proto ho použiju ješte jednou, tentokrát z ryze praktických důvodů. Říká se, že jedním z kamenů úspěchu blogera je zvládnutá komunikace se čtenáři a zohlednění zpětné vazby. A je to pravda. Píšu, protože mě to baví, ale samozřejmě taky chci, aby vás bavilo mé články číst. Tak to zkusme. :-)

V pravé části stránky tedy opět naleznete anketu, tentokrát však s dotazem, čeho byste zde na doupěti chtěli vídat více, co vás zkrátka zajímá. Povídky? Fotky z hraní nebo nějaké zajímavé články? Jen vybírejte. Pokud se nevejdete do kolonek či se chcete vyjádřit šířeji, klidně svůj názor napište níže do komentářů. Znáte to, dobrý nápad je k nezaplacení, a já komentáře rád. Kdo taky ne, že? :-)

Předem děkuji za účast a mějte se fajn.

2 komentáře

  1. výborně. byl to tip, ale vyšlo to. škoda, že výhra je jen symbolická :)
    mně se líbí popisky k věcem, jako bylo třeba právě u roubíků, brát různý věci a sepsat jejich využití a tak. encyklopedie. povídky jsou fajn, ale je otázka, jestli chceš dělat své a nebo nějakou alá literární soutěž, jejímuž výherci bude umožněno ti okupovat doupě (webové).
    případně v tomto směru je reálná i fotosoutěž.

  2. Hmm, jako výhru si se mnou můžeš někdy pohrát v Atíku :D Díky za komentář, ty popisy nějakých věcí a tak jsou v plánu, jen zatím nějak nevím o čem přesně. Ale dojde na to. Ohledně povídek, no, spíš jen vlastní. Asi bych tu mohl sem tam dát něčí, ale spíš výjimečně. Přecijen je to prostě můj web a nerad se chlubím cizím peřím. :) Ale fotosoutěž není blbej nápad. Nad tím pouvažuju. ;)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *