Focení v ateliéru aneb Zelený gentleman

A další focení, tentokrát již s mou přítelkyní. Jo, to je novinka! Zase mám vztah, hehe. A taky dostudovanou školu. Tolik štěstí na jednoho! Konečně se můžu pyšnit titulem bakalář. Jaký to bude mít dopad na blog? No to víte, že velký. Budou tu samý chytrý články pro chytrý lidi. Ale tak to vy přece jste, no ne? :)

Ale teď už k focení. První outfit jsem nazval zelený gentleman, protože tak to na mě prostě působí. Elegantní košile a rukavičky v rentgenově zelené, černá vesta s našitými ozdobnými knoflíky a ještě k tomu asi sto let staré cibule na řetízku. Jo, tohle jsem vždycky miloval. Steampunk, viktoriánskou uhlazenost, upíří gothic odnože a tak podobně. A myslím, že se to povedlo a vypadá to prostě super! Hlavně na akcích jsem hned poznat a nesplynu s davem. To mám rád. :)

Nafotili jsme tedy gentlemana a vrhli se na druhou část, tentokrát v mém scifi catsuitu u nohou mé slečny. Subíkovo nebe mi připadá jako dokonale sedící název, protože právě tak to vnímám. A je fuk, že je to jen pro fotku a slečna na to moc není. :)

Musím říct, že dotyčná fakt umí udělat krásné fotky. Aby ne, když se tím částečně živí. Šikulka to je. Jen se pokochejte sami. Ale teda uklízení bylo náročné. Olejem jsme zaprasili půlku ateliéru, podlahu… No prostě všechno. Div, že jsme nehodili držku. Ale za ty fotky to stálo. Celé to proběhlo krásně a pohodově jako vždy. Jen tentokrát jsme pak nechvátali každý po svém, ale užili si ještě hezký čas spolu.

Tak snad zase něco brzy spácháme. Nápadů je ještě spousta. Teď mě omluvte, jdu si užívat radosti života. Brzy ahoj. :)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *