Rozhovor s Lucy BladeRain o Fetish Fever Brno

Milí úchyláci, už za měsíc se v Brně chystá fungl nová fetish párty za kterou stojí známá sympaťačka Lucy BladeRain. A protože jsem ji v tomhle projektu chtěl alespoň nějak podpořit, měl jsem v plánu napsat krátké povídání, kterým bych vás nalákal. Jenže co se nestalo? Kamarád byl rychlejší, a napsal už pěkný článek na svém webu. Doupě zdraví Kacíře! :D Jelikož se tuze nerad opičím, dumal jsem, co s tím. Lump jeden, takhle mi to zavařit! :D Nakonec jsme se s Lucy dohodli na poněkud jiné formě, kterou je následující rozhovor. Vždycky jsem si chtěl tenhle žánr vyzkoušet, tak mám konečně příležitost. Dost keců, pojďme rovnou na něj. :)

Latexový noční elf

Lucy, v rámci komunity jsi poměrně známá tvář, přesto se jistě najdou tací, co tě ještě neznají. Pověz nám proto alespoň ve zkratce, kdopak jsi a kde ses mezi námi vzala.

Wow, hned ze startu záludná otázka, to se mi líbí :-) Asi přeskočíme část, kdy se měli moji rodiče tak rádi, že mě jednoho dne donesl (asi zřejmě nějaký fetish) čáp :-D Nuže tedy… Celý ten můj start v komunitě byl velice pomalý a pozvolný. Narovinu už si úplně přesně nepamatuji jak to bylo, ale zhruba to začalo mou první návštěvou jednoho sexshopu, kde měli akce na různé oblečky a zaujaly mě jedny šaty. Latexové. Nemusím nic vykládat, prostě šly se mnou domů :-D Dodnes se směju jak MOC těžce jsem bojovala s oblékáním a hudrovala, že mi přece prodavačka říkala, že je to velikost na mě :-D Nakonec jsem to ale zvládla bez újmy a… zamilovala se :-) No a potom jsem se potloukala dny mého tehdejšího nudného života, narazila na jeden server s fotografy a modelkami, založila si profil, no a po prvním srazu jsem naznala, že mě focení baví a o to víc v něčem tak sexy jako latex. A pak už jsem v tom „jela“ :-D a to se mě drží tak nějak doteď. Nutno podotknout, že jsem se tam seznámila s jedním osudovým člověkem, se kterým jsme si padli do oka a zafungovala přátelská chemie (nikoli sexuální) a stal se z nás fajn tým. Tento člověk by mě dnes mohl proklínat, neboť jsem ho vlastně tak nějak k latexu přivedla. Není jím nikdo jiný než Pavel Slaughter Jelínek. No a jsem tu s vámi už nějakých cca 15 let. :-)

Lucy v latexu v pořadu Dobré ráno na ČT 2

To je věru obsáhlá a otevřená odpověď. 15 let. To už je něco! Sám si pamatuji tvé plus mínus začátky na Sexy pláštěnkách, kde jsi psala o nějaké brigádě v kavárně. Latex samozřejmě nemohl chybět a prý to celé přilákalo dost hostů. Tomu říkám osvěta! :D Teď chystáš párty s názvem Fetish Fever Brno. Několik podobných akcí už u nás ale existuje. Other Dress, Prague Fetish Weekend, různé párty pod hlavičkou latexových návrhářek Ademy a Adrienne… Co tě vedlo k myšlence vytvořit další?

Taky nezapomeňme na akce v Brně – Gumový Eliot a Fetish Grand Prix :-) A co mě k tomu vedlo? Popravdě tuhle myšlenku jsem si v hlavě nosila už pár let dozadu a pořád jsem nebyla schopná se k tomu odhodlat a hlavně mi chyběly organizační zkušenosti a schopnosti, k čemuž mi ale pomohla jedna akce v Brně, která z velké části tak nějak náhodou padla na mou hlavu a já byla jak člověk hozený do vody a naučila se plavat. Pak už to šlo ráz na ráz. Plním si vlastně takový sen. Obě výše zmíněné akce mám ráda, ale chtěla jsem v Brně něco víc klubového typu, byť stále za striktních fetish podmínek.

Moderátorka Adrienne Fetish Party

No vidíš, ty bych nerad opomenul. Prý skvělé akce, na které bych se taky rád konečně podíval. Ale holt zatím se nepovedlo. :D A chápu. Každý organizátor má zkrátka svou vizi. Osobně vítám každý takový počin a upřímně obdivuju všechny, kdo podobný projekt vytvoří. Já bych na to asi nervy neměl. :D Přibliž nám trochu Fetish Fever. V čem bude tahle párty jiná? Co je tvým hlavním cílem?

Mým hlavním cílem je mít fetish akci v centru Brna (skoro doslova). Nechci jakkoli konkurovat ani jedné z brněnských akcí, což se mi snad daří, protože narozdíl od nich jsme díky zvolenému klubu hodně „na ráně“ a obě akce, ať už Eliot nebo FGP se zatím drží spíše z dosahu a jsou na okrajích Brna. Což je ale nijak neshazuje a já mám na nich právě tuto „komornější“ atmosféru ráda. Na Fetish Fever jsem vybrala z několika vystupujících a návštěvníci se mohou těšit na 5 až 6 úžasných ryze fetish vystoupení. FFB bude pro širší veřejnost, ale záchová si vše co má taková akce mít. Diskrétnost a striktní pravidla včetně dresscode.

A co zmíněný klub? Má už s podobnou akcí pro zvrhlíky zkušenosti? Bude mít pochopení?

Rozhodně! Byla to první z věcí na kterou jsem se majitele ptala :-) Zažila jsem bohužel v jiném klubu, kde se konala akce mírně fetish druhu, že se na nás moc netvářili a ochranka dokonce odrazovala hosty od vstupu. U mě na akci toto nehrozí :-) Považuju to za něco opravdu VELICE podstatného. Dokonce se podle všeho na FFB těší.

Zní to všechno opravdu moc pěkně. :) Jen mě pořád trochu mate pojem „pro širší veřejnost“. Můžeš to trochu vysvětlit? Přece jen hodně lidí se takových akcí účastní pod rouškou anonymity a jen mezi podobně postiženými.

Myšleno je tím to, že je stránka akce „vystavená“ celkem veřejně na internetu a přijít může kdokoli, kdo se bude řídit a bude respektovat pravidla akce. Samozřejmě, že anonymita je důležitá. Bez té to nejde. To je taky důvod proč jsem při výběru klubu dbala na to, aby měl šatnu, možnost místa na převlečení a proč budu mít u dveří ochranku, která nevpustí do klubu nikoho, kdo nebude mít lístek nebo se nebude řídit pravidly. Jedno z nich mimo jiné říká, že lidé nesmí používat svá mobilní zařízení k focení či natáčení. O fotky z akce se postará mnou najatý fotograf z fetish komunity, Kacíř.

Ďáblice

Paráda. Já myslím, že pak je vše v pořádku a nikdo nemusí mít obavu, že by se jeho záliba nechtěně provalila neznalé veřejnosti. Kacíř je léta ověřený fotograf, který bez souhlasu foceného nic ven nepustí. A jeho fotky, často i na přání samotných hostů, jsou pěknou památkou z každé akce. Mluvíš tu o dresscodu. Jak volný či striktní bude? Je párty primárně zaměřená jen na latex, nebo si na své přijdou i ostatní?

Kdepak. Ono přece jen fetishů je docela hodně. Takže ano, samozřejmě latex, dále lack, PVC, kůže, gumy, lycry, igelitu nebo silně průhledného materiálu. Protože mám přátele i v TV/TS/CD komunitě, uvítáme i kohokoli z nich. Dále furry či kdokoli s nějakým hodně bizzare fetish vzhledem. Vypsat vše povolené by bylo na samostatný článek, takže doporučuji mrknout na web do Pravidel :-) Zakázané je klasické oblečení.

No, moje volba je jasná – Lateeeeex a nějaká ta bdsm výbavička. :) Ale je fajn, že párty si užijí i ostatní. Jak říkáš, fetishů je nepřeberné množství. Přemýšlím, jestli jsme něco nezapomněli, ale jak se tak dívám na délku, možná se spíš už stočíme k závěru. Chceš čtenářům ještě něco vzkázat? Pořádně je namlsat a nalákat do svých spárů? :)

Napadá :-) Mí drazí fetisháci všeho druhu, tady máte web akce: http://fetishfeverbrno.eu/ a 16. června přijďte či přijeďte a pojďte spolu se mnou a partou vystupujících nadšenců vytvořit něco EPICKÝHO!!! Těším se na Vás!!! I na Tebe, Žabáku ;-)

Moc hezky řečeno! Lucy, já ti děkuji za příjemný rozhovor, držím palce, ať se tvá první samostatná akce co nejlépe vydaří, a uvidíme se na párty. Už se nemůžu dočkat. :)

A co vy, přátelé? Přijedete se do Brna podívat? ;)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *