Rýmička aneb Equinoxe stůně

rymicka-thumb

Přátelé úchyláci, je to tady. Stalo se největší neštěstí, jaké může chlápka ve skoro středním věku potkat. Ano, hádáte správně, sedla na mě rýmička! Známá to pánská nemoc s možnými fatálními následky. Kam se hrabe mor či tuberkulóza:D No jo no, to víte, topná sezóna začala, počasí se switchlo z tropů do chladnějšího klimatu a to se pak všude šíří bacily.

rymicka

Aby toho nebylo málo, tak tu mojí mrchu samozřejmě provází i kašlíček a zimnička. No peklo, to vám řeknu. Jako nadšenec do anatomie a doktor amatér bych si dle příznaků vsadil na akutní bronchitidu, ale kdo ví. Nechodím k doktorovi s každým prdem. A protože maminka vždycky říkala, že nemoc se má nejlépe vyležet a vypotit, tak se snažím seč můžu. Včera jsem strávil x hodin v mém oblíbeném latexovém spacáku s plynovkou na kebuli a dneska komplet v neoprenovém oblečku. A aby teplo neunikalo, tak ještě se zacpaným zadkem. Teplo je prostě základ, to si pamatujte! No, proč nespojit příjemné s užitečným, že? I když na nějaké hraní teda nemám náladu ani náhodou:D A to jsem měl jít zítra s kamarádkou do Atíku. No, asi se domluvíme na jindy.

No, aby jste z toho mýho cancu taky něco měli, udělal jsem aspoň pár fotek a pohrál si zas s profilovkou. Jo, jsem hračička, ale co:D

maska-2

spacak
No jo, foťte se zabalení ve spacáku a ještě mobilem v minimálním světle:D

neopren-3

Pár dalších fotek najdete v galerii. Tak snad se to brzo přežene a váš Equi to přežije. Když ne, vzpomínejte v dobrém a sem tam se stavte na hrob zalít kytičku:)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *