Úprava designu a další novinky na blogu

Milí moji úchyláci, konečně uzrál čas, a já se dokopal udělat na Doupěti pár změn v designu. Jaké? Možná jste si během posledních dnů všimli, že jsem vyhodil dávno zbytečný medailonek, napojený na Google+. Souhlaste, či ne, ale myslím, že ta síť je prostě mrtvá. A google profil je fajn akorát na přihlašování do mailu či Youtube. No každopádně radši jsem si vytvořil vlastní. :)

Druhá, a předpokládám podstatnější věc je rozštěpení designu do dvou variant, které si můžete přepínat dle vašich preferencí. Ať žije WordPress a jeho vskutku široké možnosti uzpůsobení. :) Někomu vyhovuje původní tmavý vzhled, jiný dává přednost tmavému písmu na bílém pozadí, neboť opačně mu to tahá oči… Takže odteď máte možnost obou vzhledů a vyberte si sami dle libosti, denní doby nebo klidně nálady. Ovládací čudlo najdete úplně nahoře na bočním panelu a přepínání není zpoplatněno! :D

Za sebe můžu říct, že jsem fakt nadšený, jak to funguje. Ale já už si tuhle funkcionalitu ověřil na jiném blogu, takže teď už to šlo mnohem snáz než poprvé. To jsem několik dnů dumal nad řešením, bušil hlavou do stolu a vztekal se nad laděním kaskádových stylů. :D Samozřejmě nechybí plná podpora pro mobilní telefony, tablety apod. Jo, váš dojem je správný. Teď jsem prostě nafrněnej jak Bára Poláková a vysmátej jak lečo k tomu. Výsledek totiž za tu práci stojí, a kdo jinej vás tak pěkně pochválí, než vy sami? No ne? :D Je možný, že najdete ještě nějakou tu chybku. Vzhled testuju a možná ještě něco upravím – myslím, že pár věcí se mi tu ještě nezdálo – ale nebojte, všechno bude.

V neposlední řadě se chci pochlubit ještě něčím. Počet sledujících Doupěte přesáhl 200. Děkuju! Fakt mě to moc těší a samozřejmě došlo i na slavnostní vodnici. :D Ale vážně, jsem hrozně rád, že si tenhle web našel své stálé čtenáře, kterým se mé články líbí a kteří mi dávají zpětnou vazbu. Ač spíše na Facebooku, kde vaše krásné komentáře časem zmizí v propadlišti dějin, což mi často přijde škoda. Nebojte se reagovat přímo tady, kde zůstanou. Jsou anonymní, nebojte. :) Ale nevadí. Tak či tak, já si cenním každé reakce, lajku, komentáře, a je jedno, kde jsou. Už jsem to tu možná někdy psal, ale je to pravda. Jen díky vám totiž má tenhle projekt hlubší smysl, než je jen krácení nudy něčím, co mě fakt baví. :)

Nu, to je pro dnešek všechno. Doufám, že se vám úpravy líbí, a klidně se vyjádřete, co vás tu zajímá, nebo kde by to ještě chtělo zlepšit. Aktuálně dumám ještě nad pár dalšími věcmi, tak uvidíme, jestli je realizuju nebo zavrhnu jako kraviny. Ale zatím se nechte překvapit. O:)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *