Baletka ve spárech latexové Madam

Tak jsme zase fotili! :D Jak někteří, co čtou můj blog, už vědí, kromě jiného mezi mé fetiše patří i feminizace a taky balet. Ne, že bych se sám ve volném čase líčil na holku a převlíkal do sukní, ale když je s kým a zapojí se to do bdsm hrátek, je to prostě paráda. Zvrhlé i hezké. No a jelikož mám teď slečnu, kterou právě tohle baví a je nadšená, že jsem i na takové radovánky a neobvyklé blbinky, rozhodli jsme se, že něco vyzkoušíme a nafotíme kontrast mezi úchylárnama a jemností baletu. Něco podobného jsem plánoval už dlouho, tak konečně mi to vyšlo. Snad se vám naše dílo bude líbit. My z něj máme radost každopádně a byla to docela sranda. :)

Musím říct, že ty asi tři hodiny, co mě líčila a zkoušela na mně všelijaká patlátka jsem si moc užil a výsledek stál za to. Asi je vám jasný, že tyhle fotky s líčením jako takovým nezveřejním, ty jsou jen pro nás a případně pár blízkých přátel, kterým důvěřuji, ale myslím, že i ty ostatní, co jsem vybral, hezky dokreslují celou atmosféru večera. Zuzce se povedlo ze mě udělat docela fešnou babu a můj baletní outfit to ještě podtrhl. Víte, ani nevím, co na tom mám tak rád. Tutu sukýnku, trikoty, piškoty a nucení stát na špičkách… Je to divný. Ale prostě něco mě na tom fascinuje.  A když je to spojené se submisivním pokořením od mé milé… Vrrr. Už se těším, až si do podobného odění obléknu i ji. Ale chápu, latex je latex, že? Nebojte, chystáme i další věci. Jen si musíte ještě počkat. O víkendu oslavíme půl roku spolu, neuvěřitelný, a určitě se zase vyřádíme s něčím novým. Ono to k tomu často sklouzne, ani nevím jak. A už teď máme jisté latexové plány. :D

Zpátky k aktuálnímu focení. Musím ocenit i zapojení své Zuzanky jako nadšené fotografky. Ač držela zrcadlovku prvně v rukou, myslím, že některé snímky se skutečně povedly a ona si svou roli náležitě užívala. Mám v ní spoustu různých talentů, jen je rozvíjet. Už jsem říkal, že skvěle vaří a peče nejrůznější dobroty? :D Ale tentokrát vám musí stačit jen ta troška latexu. Ale že nám to sluší, co? Tak se pokochejte a brzy zase ahoj. :)

A jedna z backstage :)

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *