Růžová baletka u Lady Caty

Ahoj přátelé, nedávno jsme s mou dobrou kamarádkou Lady Caty opět nafotili nový bdsm set. Tentokrát ve stylu něžné baletky v mučírně. To víte, konečně jsem si pořídil nové ballet boots a museli jsme je hned vyzkoušet. :) Tyhle jsou zajímavé tím, že nemají podpatek. Ani platformu. Prostě nic. Jen krásně tvarují a omezují nožky. Kupodivu jsou to snad první, ve kterých mě nechytají vestoje křeče jako ve všech ostatních. Obvykle stačí chvilka a bum, křeč je tu. Ne tak u těchto. A ještě v té krásné bílé. Takové jsem chtěl už dlouho, protože perfektně ladí k hospital věcem, svěrací kazajce a podobně. No ale to až jindy. Dnes to bylo laděné do baletu a vzniklo moc hezkých fotek, se kterými se vám tu chci pochlubit. :)

Madam mi přikázala předvést jí věci, co jsem vzal s sebou, a vybrala mi pěkný růžový outfit. Trikot na zip, tutu sukýnka, bílé punčocháče a samozřejmě zmíněné botičky. Pro potřeby maskování jsem dostal bílou kuklu jen s otvory na dýchání a fešáčkou blond paruku. Ještě obojek na krk a na ruce pouta, a bylo vymalováno. :)

Nejdřív jsme udělali pár fotek pěkně vkleče u krásných lesklých kozaček Madam. Jo, to je prostě moje oblíbené místečko. Přísná domina a otrok, co víc si přát?

Později jsem byl po čtyřech a poslepu odveden ke kříži a připoután vestoje na špičkách. No, že bych měl elegantní propnutý nožky se říct nedá, ale to se třeba časem vypiluje. :D To bylo moc fajn a Madam mě trošku zlobila a užívala si svou moc. Škoda, že to netrvalo déle. Jak jsem řekl, křeče žádné a pokud mám oporu, dá se to úplně v pohodě vydržet. No, třeba zase příště. :)

Madam samozřejmě kontrolovala, jestli je všechno v pořádku :D

Nakonec jsem za své nedobré výkony byl připoután k trestné koze a Madam přemítala, co se mnou. Připravila si na mě připínáka a pohrozila znásilněním, ale naštěstí jsem tolik nezlobil a zůstalo jen u rozverných fotek. Ale na zadek jsem stejně dostal. Asi aby mi moc nenarostl hřebínek. No jo, jsem její zlobivá čubka. O:)

Focení jsme si tradičně užili a byla to sranda. Nevím, jak její lekce probíhají při normálních setkáních s klienty, ale my se vždy dobře bavíme. S někým blízkým je to prostě jiné než s nějakou noname dominou. Ne, že bych měl vlastní srovnání, neboť si hraju jen s partnerkami či přáteli, ale takhle je to moc fajn. Když jsme skončili, převlékl jsem se do něčeho civilnějšího, rozuměj do latexu, a šli jsme zažehnout vodnici a připravit se na tradiční kecárnu s přáteli. Prostě pohodový večer. :)

A to je pro dnešek vše. Užijte si víkend a brzy zas něco přidám. Blog jsem poslední měsíce hrozně zanedbával, ale mám rozepsané asi 4 články z akcí zpětně, chystám návod na obojek a tak dále. Tak se máte na co těšit. :)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *