Úchylák na Petříně aneb strašení turistů

Ahoj zvrhlíci! Nedávno, no už někdy na konci dubna, jsme s kamarádkou nafotili zase jeden set fotek, jehož výsledek vám tu dnes chci ukázat. Tentokrát jsme se však nemuseli kodrcat nikam na výlet. Pro to, co jsme zamýšleli, tedy latexového gothic elegána, nám totiž bohatě stačil pražský Petřín a jeho malebné kulisy středověkých hradeb. Jak se fotky povedly můžete posoudit níže. Já jsem z nich nadšen. Holt když někdo umí… :)

Okolo se motalo docela dost lidí, tak jsme trochu byli za zajímavou atrakci, ale to už mě nechává klidným. A beztak jsem maskovanej, že? :D Ale oni si nás stejně moc nevšímali. Bloudili a hledali průchod zdí, který tu ale nebyl. Občas se spíš podívali a asi si řekli, že tam děláme nějaké promo. No, vlastně jo. :) Ale byla to sranda. Kdo tohle místo znáte, víte, že jsou to tam samé schody, římsy a tak. No a teď si vemte, já slepej jak patrona v zamlžený plynovce, a do toho Viky pořád ještě se vrať nahoru, tamhle se postav, tady slez… No nasmáli jsme se. Ještě tam v jednom místě chyběl schod nebo dva, takže pomalu krok poslepu do neznáma. :D Ale dalo se to a stálo to za to.

Já si prostě tyhle aktivity hrozně užívám. Focení, výlety s přáteli. Vždycky se těším, co nového podniknem a třeba nafotíme. I v témhle komplikované době je potřeba žít naplno jak se jen dá. :) A aspoň mám pak co dávat na blog, ať z toho něco máte i vy. Nejsem žádnej lakota a vzhledem k mé extroverzi je to tak nějak přirozené. :D

 

 

Když jsme dofotili, sbalili jsme věci a vypravili se tak jak jsme byli pěšky dolů z kopce na dopravu. Kamarádka domů, já měl ještě program. Lidé sice trochu koukali, ale čert to vem. Aspoň je sranda. :) Když jsme se rozloučili, ještě jsem se v rychlosti za barákem převlékl z latexu a upaloval na lekci salsy. Prostě pohodové odpoledne jak má být. :)

Tak první půlka ze setu Petřín za mnou. Není toho málo, co? Druhou část, kterou jsem spáchal pro změnu já a nafotil kamarádku, najdete tady. Je to moc milá fotogenická osůbka a její outfit byl velice sexy, tak se těšte! A to je pro dnešek vše. Doufám, že z fotek budete mít radost jako já a brzy ahoj. :)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *