Už koníček pádí aneb ponyplay v přírodě

Ahoj, přátelé. Máte rádi ponyplay a podobné zvířecí hrátky? Já jo, a proto jsem si už před nějakou dobou vyrobil koňskou ohlávku s udidlem a gumový postroj na tělo. Ale pořád nějak nebylo s kým nové hračky vyzkoušet a především pořádně nafotit v akci. Až doteď. Výlet do přírody se skvělou partou zvrhlíků je vždycky dobrá záminka. :)

Tentokrát tedy na pastvinách nedaleko Žampachu vznikl set fotek rozverné Madam v slušivém lakovém kabátku a jejího neposlušného koníčka, co potřebuje trochu vycepovat. Skoro tradičně jsme si vybrali místo, kde občas prošlo pár lidí, ale to se holt nedá nic dělat. Jsou prostě všude. Ale když okolo procházely dvě puberťačky, bylo to vcelku vtipné. No nic.

Já se navlékl do černého spandexu, protože nic vhodnějšího jako základ zatím nemám, přidal zmíněný gumový postroj, latexová kukla, vysoké plátěné kecky a široký obojek. Holky mě dostrojily a za chvíli už jsem spokojeně slintal přes udidlo s rukama uvězněnýma v nových pohodlných rukavičkách z Ali. Kůň jak se patří. Ještě připnout vodítko a mohlo se jít fotit. :)

Musím říct, že jsme si to moc užili, jen teda to seno mi zrovna nešmakuje. Co naděláme. Já radši smažák. :D

Tak si užijte fotky. My zas brzy něco vymyslíme. :)

Póza jak z americkýho muzikálu :D
Nejhezčí subíkův pohled na svět je přes botičky Madam :)

O Madam musí být vždy dobře postaráno :D

Papej! :D

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *