Adema fetish party 2019

A je tu další report z nedávné akce! Ademu určitě znáte. Ne? Ale no tak. Už nějaký ten pátek lepí z latexu úžasné modely a čas od času pořádá v klubu Kotelna zajímavé fetišácké přehlídky. No, tak vidíte, že víte. A právě na tu poslední jsem se před týdnem vydal. A nebyl jsem sám! Nene, tentokrát jsem měl garde, s krásnou a sympatickou úchylajdu v bílém huňatém kožíšku. V kombinaci s mou vizáží černozeleného latexového gentlemana to byl teda zvláštní mix, ale bylo to vtipné. :)

Tentokrát jsem ale měl v plánu ještě něco. Vy, co mě trochu znáte, víte, že jsem slepej jak patrona. NO a brýle s kuklou či jiným maskování se zrovna dobře nesnáší, padají z nosu, jsou neustále omatlané… Prostě děs. Jenže bez nich bych z těch přehlídek zas moc neměl. Co s tím? No, jelikož kdo chce, hledá způsoby, a ne výmluvy, povedlo se mi tenhle nedostatek vyřešit. Plavecké brýle! S dioptriemi a přímo z optiky na moje oči. Nechápu, že mě to dávno nenapadlo. A hele, ono to fakt funguje! Dokonce se s nima dá vyblnout i co se týče kostýmu či outfitu. Takovej úchylnej kyborg, hehe. :)

Večer začal jako skoro každý takový. Přišli jsme, dostali pásky na ruku a zamířili se převléct do něčeho zajímavějšího. Bylo super, že pokoje v patře byly volné pro libovolné použití, takže jeden mohl posloužit jako šatnička. Chválím. Asi po půl hodině snažení – až si příště vymyslím vyrábět latexovou košili s rukávy na manžetové knoflíky, zabte mě někdo – jsem se odebral zpět dolů za svým doprovodem a s něčím dobrým po ruce jsme vyčkávali začátku. Ještě dodám, že za všechny ty krásné fotky tady všude kolem moc děkuji Kacířovi, a pojďme na to. :)

Večerem provázela, a sem tam v něm i učinkovala, zkušená moderátorka Bladerain

Program byl rozdělen na tři tematické bloky:

1. blok – Latex fashion show

První část večera byla spíše klasická přehlídka. Různorodá směska, které kralovala Honeyhair v krásném zeleném latexovém outfitu, který doplňoval šifon. Nu, proč ne. Byla to zajímavá kombinace. Předvádějící chodili sem a tam, prezentovaly různé styly, ale na ni neměli. To zajímavější mělo přijít později.

2. blok – Latex show a roleplays

Bezesporu nejlepší část večera, tentokrát na téma roleplay ve všech možných i nemožných podobách. A že jich bylo! Musím pochválit výběr jednotlivých motivů a zároveň hudebních podkreslení od Nemocnice na kraji města a Sanitky, přes sexy lyžařku a Dobrodružství kriminalistiky až po Obecnou školu. Nádhera. Milovník filmové a seriálové klasiky zaplesal. Nejprve jsme tedy viděli jakousi ambulanci, kde se doktorky chystají na svou šichtu. Pacienti zatím nikde, ale ono to přijde. Ten den byly nejspíš erupci na slunci, nebo tak něco. Písnička ze Snowboarďáků rychle napověděla, co bude dál.

Nemocnice čeká na první pacienty
Sexy lyžařka ještě neví, že downhill pro ni nedopadne zrovna nejlépe :D
No, co jsem říkal :D

Chudák Honeyhair. Ale ony se o ni jistě dobře postaraly. Bylo vidět, že doktorky jsou v medicině velmi zkušené, minimálně po stránce kliniku. Jak s rovnáním zlámaných kostí, to netuším. :D Pak to šlo jedno za druhým a nechyběla třeba nakopnutá žokejka rozdováděným koněm nebo jakýsi soud. Moc se mi líbil Grimm jako drsný učitel Igor Hnízdo. Školačky Mountbatten a Bladerain si zlobení příště určitě rozmyslí, i třídnici snad vrátí. :)

Všechno už si nepamatuju, ale celé to mělo opravdu grády a vše do sebe příběhem krásně zapadalo bez jakýchkoliv rušivých předělů. Tady si někdo skutečně vyhrál s dramaturgií. Představení bylo tak akorát dlouhé a co jsem se bavil s ostatními návštěvníky, tohle se líbilo opravdu hodně lidem.

Tak copak zase provedly, pane učiteli? :)

Jeden z nejkrásnějších catsuitů, co jsem viděl. A Hodně zajímavý outfit vůbec. :)
Pacienti se množí, tohohle nakopl zlobivý kůň. :D
Došlo i na soud :)

3. blok – Hunger Games – Latex femdom show (madam Noorn)

Závěrečné číslo madam Noorn by se dalo shrnout jako krocení dravé zvěře. No, příroda umí být drsná. :D Nejdřív jedno puntíkaté zvířátko pověsili na řetězy, pak se do toho opřel Grimm tak razantně, až si roztrhl fráček. No, snad to půjde opravit. Každopádně celé vystoupení se neslo v duchu zajímavých vázání a roleplay hrátek. Moc efektní byl závěrečný létající modrý pták v baletní sukýnce a cvičkách. Crazy, ale pěkný. A došlo i na drobné občerstvení formou jednohubek. No, blbec jsem si nevzal, ale co. :)

Pověste ho vejš, ať se houpá :)

Takovej hodnej člověk to je… :)
Plusové body za cvičky :D
Moc hezké a efektní :)

Došlo i na menší pohoštění :)

Spokojená Adema :)
Parádní večer to byl :)

A jsme na konci. Celkově byla první letošní Adema party moc příjemná akce, a oba jsme si ji krásně užili. Jen moje cesta domů se poněkud protáhla o pěší pochod mezi poli, ale na to už jsem zvyklý. Holt nevýhoda pražských okrajů. Zajímavé zjištění na závěr: Latex vám ruce v zimě fakt nezahřeje! :D Jo a až na nějaké úchylácké akci potkáte latexového plavce, neťukejte si na čelo. Jen bych vás rád viděl. :D

2 komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *