Latexové hrátky s olejem

Přátelé, dlouho jsem sem nedal žádný fotky a jen psal a psal a psal, proto to dneska trochu napravím. A jako bonus dostanete i video. To se vyplatí ne? Najdete ho úplně na konci. Konečně jsem se totiž dokopal koupit si tekutý silikonový olej a samozřejmě hned vyzkoušel. Musím říct, že latexové hrátky získaly zcela jiný rozměr. Sice mi teda klouže komplet podlaha, teda aspoň tam, kde není koberec, ale proti spreji je to paráda. Vřele doporučuju. Žádné ztráty okolo, dobře se odměřuje množství a klouže to přesně jak má. Jsem fakt nadšen.

Pro začátek jsem vyzkoušel jak si bude rozumět naleštěný catsuit a později punčošky se spacákem a maska s plynovkou. JO! To se nedá popsat. Jedna vrstva krásně klouže po druhé a člověk se dostává úplně do jiných dimenzí pohody. Tedy alespoň ten, co latexové hrátky rád. A to já rozhodně jsem. Užil jsem si parádní gumovou noc a určitě si to brzy zopakuju. :)

Prstové ponožky jsou úžasná záležitost. Kdo nezkusil, jako by nebyl latexový úchylák :D

Omluvte kvalitu některých snímků. Ono v jednom se fakt blbě fotí, kór poslepu, a na všechno holt mobil nebo foťák s dlouhým objektivem nestačí. Mimoto olej a čočka se taky moc v lásce nemají. Budu muset vymyslet nějaký upgrade. Asi dojde i na proklínanou selfie tyč. :D Ty méně kvalitní jsem aspoň zkusil prohnat filtry a myslím, že alespoň nějaké kouzlo nakonec mají. No, uvidíme, co dál. Ale baví mě to a věřím, že někdo se rád podívá. Chápu, že sexy mladou slečnu byste nejspíš ocenili víc, ale holt co nadělám. Teď zrovna žádná není, takže mohu nabídnout jen svou maličkost. :P Každopádně kdyby se našel někdo, kdo by stál o nějakou formu mého či svého focení, klidně zkuste napsat. Jedinou podmínkou je mé zamaskování, jinak jsem otevřený nápadům. :)

A takhle se chrní u Equinoxe. Ne vždy to vydržím do rána, ale je to neskutečná pohoda. Jen to pak chce sprchu. :D
Vlezl mi do záběru, nezdvořák. :D

Latexový catsuit a normální ponožky. Taky prima. :)
Tahle je tedy z minulého hraní, ale hodí se sem, tak nebudu dělat samostatný příspěvek, no ne? :)
Dobrou noc, zvrhlíci.

Jinak jak už jsem avizoval na facebookové stránce, chystám si pro vás vánoční dáreček. Bude to taková drobnost pro hravé duše, ale třeba vás potěší. Když se osvědčí, časem zveřejním i další. Mám jich v zásobě víc. Ale zatím psst a 24. prosince se zastavte. Uvidíte sami. :)

Užijte si dnešní nášup, nenechte se moc rozhodit přípravami na svátky a mějte se fajn. :)

2 komentáře

  1. Naleštěný latex je nejlepší! Co se týče naleštěné podlahy – když jsme ještě bydleli se spolubydlícími a oni o tom nevěděli, tak několikrát byla naleštěná i podlaha, bylo zábavné poslouchat nadávajícího spolubydlícího, proč to tam sakra tak klouže :D J.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *