Nedělní latexová pohodička

Taky si užíváte první jarní dny v latexu či s bdsm hrátkami? Já rozhodně ano. Ač jsem fotky už dal na Facebook, potřebuju občas dávat i něco sem,  a ne vždy mám článek. Mimoto ne všichni jsou na sociálních sítích, že? Tak je nechci ochudit a pár jich hodím i sem. Tyhle deníkový příspěvky přece taky mají smysl, kor když tu mám sekci Ze života úchyláka. Někoho třeba inspirují, jiný se pokochá novými hračkami… Život je krásný, tak proč se o něj nepodělit přátelům zvrhlíkům, no ne? :)

Nedávno jsem si na Fetish bazaru pořídil mátově zelené legíny a později ještě z netu gumový ploutvičky s páskem, po kterých jsem už nějakou dobu toužil. No, jsou super, a říkal jsem si, že by to k sobě pěkně ladilo pro pořízení pár fotek. Taková mátová žabička. :D No, nepletl jsem se, a myslím, že to má ten správný vintage look, který se mi tolik líbí. Jo ploutve, scuba a podobně. Já fakt nevím, kde se to ve mně vzalo, ale prostě je to hodně sexy. Hlavně na nějaké pěkné slečně. :) Přitom jsem se nikdy potápět ani nezkoušel, ač bych rád. Musí to být super zážitek fetiš nefetiš. No, ale dohromady… Hmm, to musí být něco! Už aby bylo teplo a mohl jsem se zas cachtat za měsíčku v bazénu. Ale teď se musím spokojit jen s pohodlné židle pod balkonem a kochání se zahradou. Taky dobrý. Bylo fakt nádherně. :)

Jelikož se pár lidem na Facebooku líbily mé gumové holinky, tady máte i kombinaci s nimi. Jsou pohodlný a mám je hodně rád, protože se dobře hodí k různým outfitům. Taky přece nemůžu furt blbnout s podpatky a občas to chce i něco jiného. Ale zpět k fotkám. Obecně mám rád výraznou barvu společně s černou. Černá je dobrá! A když už v sobě mám i tu dominantní stránku, ač mi to většinou lidi moc nevěří, tak tady zase jednou něco trošku dominantnějšího. Jo, subinku přitulit ke gumovým nohám a jsem happy. A když bude zlobit, bičík se hodí vždy. :)

Nu, a víc toho asi ani nemám. Snad jste si tu našli to svoje, a měli jste fajn neděli. Zítra nás čeká zas to vošklivý pondělí, tak se držte a příště ahoj. Já jdu pokračovat ve výrobě. :)

2 komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *