Němý Bobeš

nemy-bobes-thumb

Znáte hru na Němého Bobše? A nemyslím tu divadelní od Cimrmanů. Ne? No ani nemůžete, jelikož jsem jí právě vymyslel:P Je to jen taková blbinka a dalo by se říct hra k dlouhým zimním večerům, ale třeba se někomu bude líbit nebo poslouží jako inspirace:)

Němý Bobeš je zvláštní tvor. Je submisivní, má rád bolest a tuze miluje roubíky. Jenže kdykoliv má umlčenou pusu, nějak se mu nechce mluvit. Prostě to nejde a ať se všichni snaží, jak chtějí, rozmluvit se ho ne a nedaří. Proto musíte zkusit něco jiného. Radikálnější léčbu.

Nejprve svůj submisivní protějšek připoutejte k židli. Můžete ho i libovolně ustrojit, pokud chcete. Botky, latex. Co máte rádi. Poté mu dejte nějaký pořádný roubík, kuličku, kalhotky nebo třeba nafukovací motýlek… Je to jedno. Hlavně, aby dobře znemožňoval artikulaci a tlumil projevy. Konečně si vezměte židli a posaďte se přímo proti němu.

Teď teprve začne sranda. Vaším úkolem je Němého Bobše v nějakém časovém limitu donutit mluvit. Je jedno, zda konkrétní hlášku nebo prostě cokoliv. Ale musí mluvit ne jen něco neslyšně zamumlat. Proto roubík. Bude muset opravdu dát najevo svou prohru:) Naopak jeho úkolem je samozřejmě nepodlehnout, žužlat roubík a zarytě mlčet.

Samozřejmě můžete v rámci svých dohodnutých mezí použít libovolné hračky a mučící praktiky. Od svorek na bradavky a jejich pořádného drcení a tahání, rákosku, drápání nehty a lehtání, kapání horkého vosku apod. Možností je spousta.

Pokud Bobeš promluví, prohrál a bude potrestán třeba pořádným výpraskem. Nebo celovíkendovou službou a péčí o dům… Něco si vymyslete. A když se nepovede a on nepromluví, může třeba projevit přání o nějakou menší odměnu. Třeba čest líbat Paní její nožky nebo třeba uvaření oblíbeného jídla:)

Já vím, není to nic světobornýho, ale co. Každá sranda dobrá:)

2 komentáře

  1. Juj to zní jako milá hra. Vzala bych ji někam mezi lidi. Hm, nějakou swingers párty nebo tak něco. Tam by to mohlo dostat ty správné grády. :) Ale i jako blbůstka na pobavení s přítelem by to mohlo být dobré. Hihi
    Díky za tip ;)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *