Nová FB skupina pro milovníky BDSM

Možná si budou někteří z vás za chvíli klepat na čelo a říkat si „Proč?“, ale hned vám vše vysvětlím. V tomhle článku vám totiž chci představit novou facebookovou skupinu, kterou jsem před pár dny založil. Jmenuje se Milujeme BDSM CZ/SK a je pro všechny příznivce BDSM a všeho kolem. Dlouho jsem si s tou myšlenkou hrál, ale nakonec jsem se rozhodl, že to přece jen smysl má. A mám hned několik důvodů, které uvedu. Její starší sestřička, skupina pro latexové fetišisty, už je tu nějaký pátek, a za tu dobu nasbírala přes pět set členů. Tenkrát jsem si taky říkal, že je další skupina blbost, že je toho všude mraky a koho by mohla zajímat. Jenže ona to není tak úplně pravda, a nakonec jsem byl mile překvapen, jak se neustále rozrůstá a prostě žije. A to je hlavní! Vznikla zde fajn partička lidí, co pokecají, poradí začátečníkům a tak dále. S trochou egoismu si troufám říct, že na tom mám podíl i díky svému přístupu k ní a celkové vizi, kterou ohledně adminování mám. Dala by se shrnout něčím ve smyslu „žít a nechat žít, pokud je příspěvek kohokoliv alespoň trochu k tématu a koresponduje s nastavenými pravidly. Jednoduché, fungující.

Druhým hlavním motivem k založení bylo, že na FB vlastně podobná chyběla. Co jsem hledal, tak existuje jedna pražská, jedna seznamovací, pak ještě nějaká na povídky a pár úzce specifických. A to je z českých a slovenských luhů a hájů všechno. S tím se pojí ještě třetí nosná myšlenka, a tou je snaha o skutečně fungující místo pro komunikaci a sdílení BDSM obsahu v našich krajích. Aktuálně tuhle funkci mají především dva největší komunitní weby, BDSM Life a BDSM Web. Jenže první je smutně proslulý totalitním vedením a druhý kvůli neustálým technickým problémům umírá na oubytě. Už dlouho, a zatím se nezdá, že by se to mělo konečně zlepšit. Což je mně osobně líto, neboť je tenhle web pořád asi to nejlepší, co máme. Každopádně myslím, že není od věci mít určitou další možnost, kde vás nikdo nevyhodí za názor, o sdíleném obsahu budete moct bez problémů pokecat a tak dále. I proto je tu teď tahle moje skupina.

Pokud tedy jen chcete najít nové lidi s BDSM zájmy, pochlubit se svými články a fotkami nebo prostě jen pokecat, jak jste tuhle svázali subinku a nechali jí hodinu přebírat hrách, máte novou možnost. Srdečně vás tedy zvu k nám do skupiny Milujeme BDSM CZ/SK. Zatím je skupina samozřejmě mlaďounká a potřebuje čas a aktivní členy, aby vyzrála, ale já věřím, že tu latexovou brzy dožene a své příznivce si najde. No, a když ne, tak ne. Za pokus to stojí. :)

3 komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *